Najładniejsza babcia na świecie! 63-latka zachwyca figurą!

Profil tej kobiety na Instagramie obserwuje ponad 250 000 ludzi. Kim jest najładniejsza babcia na świecie? Ma 63 lata i nazywa się Yazemeenah Rosi. Jest niezwykle popularna, o czym świadczy to, że pojawiła się na wielu okładkach i brała udział w wielu sesjach zdjęciowych.

Najładniejsza babcia na świecie!

Karierę rozpoczęła bardzo późno, bo miała wtedy ponad 30 lat, a jak dobrze wiemy taki wiek w świecie modelingu to już praktycznie czas na emeryturę. Jednak ona nie miała zamiaru odejść!

„Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne! […] Był czas, kilka lat temu, kiedy zaczęłam myśleć, rzeczy stopniowo zaczną się zmieniać i zaczniemy widzieć więcej starszych modeli, ale tak się nie stało. Wiem, jak to jest. Gdy się człowiek starzeje i myśli o tym w kółko i porównuje się do młodszych. Tak nie powinno być, ale niestety tak wygląda dzisiejszy świat. Nikt nie lubi, gdy ich skóra ulega grawitacji. Jednocześnie starzenie się jest czymś pięknym, ponieważ z upływem czasu stajemy się silniejsi”.

View this post on Instagram

45 years ago today that body was giving birth to my first child, my son Michel, then 2 years 1/2 later to my beautiful daughter Armel on my 20th BD . Today,like never it happened all these past years, I am amazed that 45 years already passed since I had this amazing transcendental experience of giving birth… I was 17 And 1/2, put on 28kg during my pregnancy, looked like a big whale, but was in a tremendous shape, active, diving in water every single day as I was living on a beach in Corsica then one night at midnight the first labor sign appeared… My mother brought me to the clinic and let me there alone … this was the best thing that could happen to me … to be me with myself and … my Higher Self … no one beside me to complain about the pain… so I applied what I read in magazines about breathing technic and yoga that I already practiced when pregnant without really knowing it … I will discover that it is called “Yoga “some 10 years later … My son born in 10 hours naturally without pain killer or péridurale… when the pain was coming by waves I was feeling like if I was a wave in the ocean and I followed the flow with the pain instead of resisting to it to avoid it. Instead of fearing the contractions I was like counting that each one of them was bringing me closer to the delivery and was quite impatient that the next one comes…being in this state of mind made me in fact being totally present in the moment letting my body doing his work without resistances, letting him produce its magic hormones which are here in fact to transcend the pain . At a moment I was like in my body and out in the same time and could see me in pain but not affected by it, it was fantastic ! Since very young I am fascinated by the ability of the body to repair itself while observing how the scratches healed…and when pregnant a common sens inside of me was “ billions of women gave birth since ever, so all will be good “ trusting the power of life and it works ! A whole life time of respecting and trusting my body in his ability to heal makes me how and who I am today at 62 1/2 🙏✨💙 iPhone self-portrait this morning on Broad Beach Malibu .

A post shared by @ yazemeenah on

„Jeśli jesteś połączony ze swoim wewnętrznym dzieckiem, możesz naładować swoje akumulatory i utrzymać tę energię. Musisz mieć aktywne życie, pełne przygód i uśmiechu. I wiecie co? Nie ma czegoś takiego, jak magiczne triki, które sprawiają, że będziecie młodsi – to po prostu nie istnieje. Jak dotąd nie miałam żadnych operacji plastycznych. Sam pomysł, że miałabym się kłaść pod nóż, w momencie, gdy jestem całkowicie zdrowa, nie ma dla mnie większego sensu”.

W czym więc tkwi sekret najpiękniejszej babci na świecie?

„Używam dużo olejku na moją skórę. Na włosy nakładam olej rzepakowy. Raz w tygodniu szoruję skórę oliwą z oliwek z cukrem, a do tego codziennie jem awokado i organiczne mięso i ryby. Nie robię nic ponadto. Jednak uważam, że bardzo ważne jest to, żeby być ze sobą szczęśliwym w każdym wieku”.

Jak Wam się podoba Yazemeenah Rosi?

Trzeba przyznać, że jej wygląd robi wrażenie!

 

To może Cię zainteresować: „Terminator” z Kongo skazany! Jest wyrok z Hagi.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *