Nagranie szaleńczej jazdy! Nie wiedział, że jechała za nim policja.

Często zdarza się, że ktoś wrzuca swoje nagrania z samochodu do internetu. Niestety, ale część z nagrań nie prezentuje nic godnego naśladowania. Tak było i tym razem, kiedy kierowca Mitsubishi Lancera Evo X postanowił wrzucić swój wyczyn do internetu. Zobaczcie nagranie szaleńczej jazdy!

Nagranie szaleńczej jazdy!

Na nagraniu widzimy mocno zatłoczoną trasę. Na każdym pasie znajdowało się wiele pojazdów. Tworzące się korki najwyraźniej mocno podirytowały kierowcę sportowego samochodu, który postanowił po swojemu wyminąć wszystkie pojazdy. Swoją jazdą zagrażał nie tylko sobie, ale również innym uczestnikom ruchu drogowego. Nie przewidział jednak, że jedzie za nim policja i wszystko rejestruje.

Nie wiadomo jednak, czy kierowca stracił uprawnienia do kierowania pojazdem. Patrząc na wykroczenia jakich się dopuścił, można śmiało założyć, że tak się właśnie stało.

Zobaczcie nagranie szaleńczej jazdy!

Pod nagraniem w serwisie YouTube możemy przeczytać komentarz autora.

„To był ten jedyny raz… nie patrzyłem w lusterka 🙂 Każdy może się tak tłumaczyć.. wiem wiem. Chcecie zobaczyć więcej naszych błędów młodości? Uznam że tak jeśli zostawisz łapkę w górę”.

Jak widać, kierowca sam pochwalił się swoim wyczynem w internecie. Z pewnością zrobił to, aby przestrzec innych, jak sam wspomniał, przed „błędami młodości”.

Zawsze pamiętajmy, że nie jesteśmy sami na drodze, ponieważ taka jazda niesie niebezpieczeństwo nie tylko dla nas samych, ale również dla innych uczestników ruchu!

Szerokiej drogi!

 

To może Cię zainteresować: Nowy fotoradar! Nagrodzi Cię za przepisową jazdę!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *