Naganne zachowanie kierowców! Zabrać prawko to mało!

Ostatnio po internecie krąży nagranie zarejestrowane przez samochód, który zatrzymał się na przejściu dla pieszych w celu przepuszczenia chłopca. To, co działo się na nagraniu, po prostu odbiera mowę! Zobaczcie naganne zachowanie kierowców!

Naganne zachowanie kierowców

Po raz kolejny publikując tego typu materiał, musimy podkreślić: Jeżeli widzicie auto stojące przed przejściem dla pieszych, to z pewnością nie stoi tam bez powodu! Takiego auta nie można wyminąć i pojechać dalej – należy się zatrzymać! I nie chodzi nam tutaj o mandaty i punkty karne, ale o bezpieczeństwo! Każdego dnia dochodzi do wielu wypadków na pasach właśnie przez nieostrożność i lekkomyślność kierowców. Kiedy, ktoś na sąsiednim pasie zwalnia lub już stoi, bo chce przepuścić kogoś na pasach – musimy się zatrzymać – koniec kropka.

To, co zobaczycie na poniższym filmie, z pewnością wielu z Was podwyższy ciśnienie. Autor filmiku, który opublikował to nagranie w internecie, napisał, że musiał w końcu wysiąść z samochodu i zatrzymać ruch, aby w końcu ktoś przepuścił chłopca na pasach.

Gdyby dziecko wkroczyło nieostrożnie na jezdnię – bo przecież auto się zatrzymało – to z pewnością wpadłoby pod koła, któregoś z przejeżdżających samochodów. Mogłoby stracić życie…

500 złotych mandatu i 10 punktów karnych, to chyba za mała kara za takie zachowanie.
Wielu internautów pod filmikiem napisało wprost, że wszyscy kierowcy powinni mieć zabrane prawo jazdy.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat? Zgadzacie się z tym?

 

To może Cię zainteresować: Policjant wmawia kierowcy, że był znak, którego nie było.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *