Mocna wpadka kelnerki! Pomyliła butelki i podała klientowi wino za 22 000 złotych!

Ostatnio jednemu mężczyźnie przydarzyła się dość nietypowa przygoda. Kiedy przesiadywał w jednej z restauracji w Manchesterze, postanowił zamówić butelkę wina za 335 dolarów. Jednak przez błąd kelnerki wypił zupełnie inne wino, niż zamawiał.

Jak się okazało, podane przez kelnerkę wino było o wiele droższe! Jedna butelka kosztowała około 22 000 złotych! Oczywiście klient napił się drogiego wina, płacąc za tańsze.

Teraz właściciele restauracji odnieśli się do zaistniałej sytuacji. Trzeba przyznać, że mają duży dystans i poczucie humoru.

Kelnerka miała przynieść mu wino za około 335 dolarów. Przez pomyłkę przyniosła mu wino za 5800 dolarów. Sytuacja miała miejsce w bardzo ekskluzywnej restauracji Hawksmoor. Mężczyzna zamówił Chateau Pichon Longueville Comtesse de Lalande rocznik 2001. Jednak przez przypadek otrzymał Chateau le Pin Pomerol rocznik 2001. Na plus dla klienta trzeba zaznaczyć, że był to najdroższy produkt z całego menu tej restauracji.

Zdjęcie Mocna wpadka kelnerki! Pomyliła butelki i podała klientowi wino za 22 000 złotych! #1

„To była bardzo pracowita noc w restauracji. Nasz pracownik popełnił prosty błąd. Wziął niewłaściwą butelkę, myląc ją z innym winem tego samego rocznika (…). Klient nie wiedział o pomyłce. Dopiero później jeden z managerów zorientował się”.

Restauracja odniosła się do zaistniałej sytuacji na Twitterze.

„Do gościa, który wczorajszej nocy przez przypadek otrzymał butelkę Chateau le Pin Pomerol: mamy nadzieję, że dobrze się bawiłeś!”.

Oprócz tego restauracja zwróciła się do swojej pracownicy:

„Do naszego pracownika, który się pomylił: rozchmurz się. Takie błędy zdarzają się każdemu, a my i tak cię kochamy”.

Co sądzicie o pomyłce kelnerki i jak oceniacie zachowanie właścicieli?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *