Mega wpadka w gazetce kościelnej! Kojarzycie osoby z okładki?

Dzisiaj chcemy opisać Wam wielką wpadkę, do której doszło w jednej z parafii z hiszpańskiego miasteczka. A wszystko za sprawą gazetki, która została tam wydana. Gazetka była skierowana dla wiernych i pisano w niej między innymi o problemach w małżeństwie. Jednak coś w tej gazetce przykuwało uwagę…

Na pewno 99% z Was od razu poznało tego Pana lub Panią ze zdjęcia. To znani aktorzy filmów dla dorosłych. Artykuł, który został zilustrowany właśnie tym zdjęciem, pojawił się w parafialnej gazetce „Pregoeiro”. Para na zdjęciu to tzw. Łysy z Brazzers, czyli Johnny Sins oraz Jayden James.
Jak się okazało, osobom odpowiedzialną za to wydanie jest 77-letni proboszcz tej parafii.

Autorzy gazetki wydają ją cyklicznie. Skierowana jest do prawie 1500 wiernych. Jej autorzy zachęcają wiernych do refleksji nad własnym życiem duchowym. Proboszcz został oczywiście zapytany o całą sytuację. Odpowiedział, że zdjęć do artykułów najczęściej szuka po prostu w internecie…

Zdjęcie Mega wpadka w gazetce kościelnej! Kojarzycie osoby z okładki? #1
Europics/ East News

Proboszcz stwierdził, że fotografia, na której para siedzi do siebie plecami i patrzy się w przeciwnych kierunkach, będzie idealna do tego artykułu.

„Bardzo często obserwujemy bezużyteczne dyskusje między małżeństwami. Brakuje w nich zrozumienia i zdrowego dialogu”.

77-letni ksiądz twierdzi, że nie widział o tym, kim są osoby ze zdjęcia. Najważniejsze jest przesłanie i treść broszury.

Mimo wszystko tego typu wpadki zawsze wywołują na naszych twarzach uśmiech.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *