Matka poznaje swojego nowego zięcia, po czym odnajduje zdjęcie, przez które dostaje gęsiej skórki

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam Heidi i Eda, których łączy niesamowita historia. Ich pierwsze spotkanie było dość nietypowe. Oboje mieszkali w akademiku. Ed miał problem z uruchomieniem pralki i wtedy na tablicy ogłoszeń zauważył kontakt do Heidi. Od razu wezwał ją na pomoc. Od pierwszego spotkania oboje czuli się bardzo dobrze w swoim towarzystwie i dobrze wiedzieli, że coś z tego będzie.

Niesamowita historia

Para szybko się w sobie zakochała i już po kilku randkach postanowili, że przyszedł czas na zapoznanie swoich rodziców. Jednak wszystko się zmieniło, kiedy odwiedzili matkę Heidi. Kiedy matka Heidi zobaczyła Eda jej serce zamarło. Usiadła z nimi i zaczęli rozmawiać, aż pojawiłsię temat wakacji z 1997 roku. To właśnie podczas tych wakacji mała Heidi bawiła się z chłopcem o imieniu Ed…

Jak tylko Heidi i Ed wyszli, jej matka szybko zaczęła przeszukiwać stare fotografie, aby odnaleźć to jedno, które sprawiło, że dosłownie nogi się pod nią ugięły. Po chwili znalazła!

Na zdjęciu była jej córka i Ed – kolega z wakacji. Oboje mieli wtedy po 8 lat. To prawda, że chłopców o takim imieniu jest bardzo dużo, ale ta myśl, że chłopiec ze zdjęcia może być nowym chłopakiem jej córki, nie dawała jej spokoju. Kobieta odłożyła stary album i z czasem zapomniała o wszystkim.

Jednak przeznaczenia znów dało o sobie znać.

Szybko doszło do spotkania matek Heidi i Eda. Miły wieczór trwał w najlepsze i nagle pojawił się temat wakacji, więc kobiety zaczęły opowiadać o ulubionych wakacyjnych miejscach itp.

Wtedy matka Eda, Fiona powiedziała, że wraz z mężem i synem uwielbiali wyjeżdżać na wakacje do Turcji. Kate – matka Heidi od razu poderwała się z miejsca i pobiegła na strych po stary album ze zdjęciami. Była już pewna…

Szybko wróciła z albumem i zaczęła pospiesznie przewracać strony ze zdjęciami. W końcu znalazła to jedno zdjęcie z podpisem „rok 1997” i kiedy matka Eda zerknęła na zdjęcie, kieliszek z winem wypadł jej z dłoni…

Tak! To był jej syn! Podekscytowane kobiety od razu zaczęły rozmawiać o wakacjach z 1997 roku. To naprawdę niesamowite, że po tylu latach ich dzieci trafiły na siebie i zakochali się w sobie.

W sierpniu 2017 roku Heidi i Ed pobrali się w Haddon Hall, starej rezydencji w Derbyshire z XII wieku.

Ich historia dowodzi, że od samego początku byli sobie przeznaczeni!

Czy komuś z Was przytrafiło się kiedykolwiek coś podobnego?

Podobne Posty

1 Komentarz

  • Pffffff
    Ja tez się.z taką Magdą kiedyś bawiłem.i 30.lat minęło i jakoś przeznaczenie nas do siebie nie zbliża

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *