Margaret wypisuje się z Kościoła! Powód?

To czy wierzymy lub nie jest naszą osobistą sprawą, jednak wiele osób publicznych nie ukrywa się z tym i śmiało deklarują czy są religijne, czy jest zupełnie odwrotnie. Ostatnio głośno powiedziała o tym Margaret. Artystka wypisuje się z Kościoła i tłumaczy swoją decyzję.

„Wychowanie seksualne dzieci i młodzieży jest bardzo ważne i mam nadzieję, że nowe pokolenie nie będzie musiało mierzyć się z wyrzutami sumienia podczas odkrywania swojej seksualności”.

„Nie występuję z kościoła z powodu żadnego konkretnego zdarzenia. Jestem osobą niewierzącą i za fair konsekwencje tego, uważam wypisanie się z grupy, do której już nie należę”.

O swojej wierze Margaret wspomniała podczas wywiadu dla magazynu „Playboy”. W dzieciństwie była zmuszana, aby chodzić do kościoła i spowiadać się z różnych rzeczy, które w dniu dzisiejszym są dla niej czymś normalnym jak np. masturbacja. Jej zdaniem o seksualności człowieka się nie mówi, a jeżeli ksiądz się wypowiada w tej kwestii, to jest to po prostu nieodpowiednie.

Słowa artystki wywołały niemałe poruszenie wśród internautów.

„Popieram Ciebie w 100%!! Wreszcie mądra osoba w mediach!! Oby tak dalej!! Stoję za twoją decyzją, bo mam taką samą!!!”.

„Jestem z Ciebie dumny. Bo uczysz nas, że nie możemy bać się stawiać na swoim. Uczysz nas tolerancji i akceptacji innych. Robisz to lepiej przez internet niż osobiście nauczyciele codziennie w szkole”.

„Żałosne… żal mi Ciebie. Nawet jeśli to zrobiłaś, bo masz do tego prawo, po co ten rozgłos? Wiara lub jej brak jest Twoją prywatną sprawą. Przyjdzie moment jeszcze w Twoim życiu, że upadniesz na kolana i gorzko zapłaczesz”.

„Tylko niefajnie, że teraz będziesz mi się kojarzyła z macicą i masturbacją. Szkoda, że tak się uzewnętrzniłaś”.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat? Dobrze, że Margaret powiedziała o swojej decyzji publicznie?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *