Marcin Różalski już trenuje! Debiut w walce na gołe pięści?

Ostatnio Marcin Różalski wrzucił do sieci filmiki, na których widać jak boksuje gołymi pięściami. To prawda, że walki na gołe pięści zdobywają coraz to większą popularność na świecie. Już niedługo, bo w 2020 roku mają się pojawić także u nas w Polsce.

Marcin Różalski trenuje do walki na gołe pięści

Już 18 stycznia ma zadebiutować organizacja Wotore z I otwartym turniejem na gołe pięści. Marcin Różalski jeszcze dwa lata temu walczył dla organizacji KSW, gdzie podczas gali nr 39 stoczył ostatnią walkę. W 2018 zadebiutował w federacji DSF Kickboxing Challenge, gdzie pokonał Petera Grahama w walce na zasadach kickboxingu. Bardzo możliwe, że już wkrótce zobaczymy go w walkach na gołe pięści.

Ta formuła staje się bardzo popularna na całym świecie. Już niedługo będziemy mogli poczuć niezwykły klimat przyglądając się walkom organizacji Wotore.

Dziennikarz z WP SportoweFakty rozmawiał z jednym ze współorganizatorów walk na gołe pięści i zapytał, jakie są szanse na zakontraktowanie Różala.

„Marcin Różalski jest swego rodzaju ikoną i wzorem dla niejednego młodego zawodnika. Jeśli warunki na to pozwolą, będziemy dążyć do tego, by zaprezentował się od trochę innej strony swoim kibicom na arenie Wotore” – powiedział Damian Poprawa.

Jak widzicie poniżej, Różal już trenuje gołymi pięściami.

Co prawda Marcina Różalskiego nie ma na karcie walk na 18 stycznia, ale kto wie? Być może niedługo dowiemy się, kiedy i czy w ogóle Marcin zadebiutuje w nowej organizacji.

Interesuje Was formuła walk na gołe pięści? Co myślicie o takich walkach?

To może Cię zainteresować: Niespodziewany gość przy wigilijnym stole! Tego nikt się nie spodziewał!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *