Maja Hyży w bikini! Internauci zauważyli skrywaną wcześniej bliznę.

Fani są zachwyceni postawą Mai Hyży, która zachęca do samoakceptacji. Z pewnością zauważyliście, że profile celebrytów na Instagramie są obecnie zalewane zdjęciami w strojach kąpielowych itp. W końcu mamy za oknem prawdziwy upał. Nic w tym dziwnego.

View this post on Instagram

Miłego popołudnia Kochani ♥️ #sundaymood

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy) on

Maja Hyży również postanowiła pochwalić się zdjęciem w stroju kąpielowym. Jednak na zdjęciu coś bardzo przykuło uwagę internautów, a mianowicie wielka blizna na jej udzie.

Już jakiś czas temu w „Pytaniu na śniadanie” Maja udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że jako nastolatka „została doświadczona przez życie”. Efektem tych doświadczeń są dwie wielkie blizny. Jedną z nich Maja zakryła tatuażem. Druga cały czas jest widoczna.

To doświadczenie, o którym mowa, to choroba bioder, której Maja doświadczyła w młodości. Jednak jak możemy zauważyć, dwie pamiątkowe duże blizny nie są powodem do kompleksów dla Mai Hyży. Jak widzimy, celebrytka nie ma oporów przed pokazywaniem swoich niedoskonałości na Instagramie.

„To ja, w całej okazałości. Bez retuszów i bez filtrów. Jeśli ktoś ma ochotę na krytykę spoko, ale nie rusza mnie to”.

Jak widzimy, naturalność jest obecnie w cenie. Dowodem tego są komentarze jej fanów, którzy od razu zasypali ją komplementami.

„Maja jesteś wielka”.

„Piękna kobieta z piękną świadomością siebie”.

I to nam się podoba! Jesteśmy tacy, jacy jesteśmy i żaden filtr czy photoshop tego nie zmieni!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *