Magda Gessler na diecie! Zobacz jakich produktów unika!

Zbliża się lato, więc coraz częściej myślimy o powrocie do formy po zimowej przerwie od diet i sportu. Wiadomo, że w miesiąc cudów się nie zdziała, więc trzeba zacząć już teraz, by w wakacje z dumą paradować w krótkich sukienkach. Najwyraźniej Magda Gessler również postanowiła o siebie zadbać, bo już przeszła na dietę. Słynąca z zamiłowania do dobrego jedzenia restauratorka zdradziła w wywiadzie, czego unika, by stracić na wadze.

Pani Magda, która zdecydowanie zna się na kuchni, zrezygnowała z pomocy dietetyków, uznając, że sama wie najlepiej, co jej służy, a co szkodzi. I tak wyeliminowała z jadłospisu pieczywo, co pewnie zrobiłby też ekspert od diet. Za to do woli zajada pomidory i grejpfruty, uznając je za bazę swojego nowego stylu odżywiania się. Generalnie Pani Magda zachwala owoce cytrusowe i woli sięgnąć po szklankę soku wyciskanego z pomarańczy niż po filiżankę kawy. Na talerzu gwiazdy programów kulinarnych często goszczą też ryby. Przy okazji Gessler przestrzegła przed jedzeniem sushi w podejrzanych lokalach. Łatwo o zatrucie, gdy ryba nie jest świeża. A jak wybrać dobrą restaurację z sushi? Zdaniem Pani Magdy, o tym, że lokal jest na poziomie, świadczy ilość klientów. Zresztą, ona sama jest wielką fanką sushi, które jak najbardziej ostało się w okrojonym menu gwiazdy. Zabrakło w nim za to ziemniaków, makaronu i ryżu, czyli produktów bogatych w węglowodany. Jako że sama wydała książkę z przepisami, Pani Magda wie, że zdrowe dania wcale nie muszą być niesmaczne. Wystarczy pamiętać o przyprawach i ziołach, po które ona sama chętnie sięga. To dobry zwyczaj- odpowiednio dobrane przyprawy przyspieszają przemianę materii i dodają energii, o smaku nie wspominając.

W wywiadzie udzielonym „Vivie” gwiazda „Kuchennych rewolucji” pochwaliła się, że stosując swoje własne metody już schudła kilka kilogramów. Dodatkowo przestrzegła przed na pozór zdrowymi daniami (jak wspomniane sushi), które jednak nie zawsze są dla nas dobre. Stosując dietę, zachowajmy rozsądek.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *