Linkiewicz ponownie wejdzie do klatki! Jej rywalkę znacie bardzo dobrze! FAME MMA 4 nadchodzi!

Marty Linkiewicz nie trzeba Wam przedstawiać. Ostatnio wróciła do świata mediów za sprawą swojej walki w klatce z Esmeraldą Godlewską. Teraz okazuje się, że to nie koniec jej przygody z MMA. Już na Fame MMA 4 Marta zmierzy się z Lil Masti, czyli Sex Masterką. Gala już w połowie czerwca 2019.

View this post on Instagram

Ryj krwa

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Po walce Linkiewicz z Godlewską, ta pierwsza dała wszystkim do zrozumienia, że bardzo podoba jej się ten rodzaj sportu. Powiedziała, że bardzo możliwe, że ponownie wejdzie do klatki w przyszłości. Jak się okazało, nie musimy na kolejną walkę długo czekać! W sieci aż zawrzało na wieść o walce Linkiewicz z Lil Masti – to nowy pseudonim bardzo popularnej w polskim internecie Sex Masterki.

Linkiewicz bardzo umiejętnie wykorzystała zainteresowanie swoją osobą. Przełożyło się to na to, że stała się prawdziwą gwiazdą internetu. Trzeba przyznać, że liczba jej followersów na Instagramie robi wrażenie – 855 000 fanów.

Lil Masti, czyli Aniela Bogusz, pojawiła się w internecie kilka lat temu jako Sex Masterka. Z pewnością widzieliście chociaż jeden z jej filmików. Później pojawiły się utwory, takie jak „Poka sowę”. Mimo że Sex Masterka i jej dorobek zniknęły z Internetu, to już po chwili Aniela powróciła, ale już jako Lil Masti z utwórem „Feniks”. To właśnie ten utwór nawiązuje do jej przemiany.

Jak myślicie, kto wygra walkę?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *