Kuba Wojewódzki wciąż nie sprzedał swojego Bentleya! Obniżył mocno cenę! Ktoś chętny?

Od lat wiadomo, że chyba nie ma w Polsce drugiego takiego celebryty, który tak bardzo uwielbia luksusowe samochody. Kuba często decyduje się na zmianę samochodów i trzeba zaznaczyć, że wybiera najciekawsze perełki dostępne na rynku. Pamiętacie Bentleya, którego już jakiś czas temu wystawił na sprzedaż? Ponownie rozpoczął poszukiwania nowego właściciela.

Jak pamiętacie, po raz pierwszy Bentley Kuby Wojewódzkiego został wystawiony na sprzedaż w sierpniu ubiegłego roku. Bentley Continental GT w wersji speed jednak nie znalazł nowego właściciela. Dlatego dziennikarz postanowił wystawić go na sprzedaż ponownie.

Zdjęcie Kuba Wojewódzki wciąż nie sprzedał swojego Bentleya! Obniżył mocno cenę! Ktoś chętny? #1
https://www.instagram.com/p/BJ8Oe9zjLh7/

Samochód ten dysponuje wielką mocą. Pod maską znajdziemy silnik 6-litrowy W12 o mocy aż 635 KM. To bardzo luksusowe coupe z napędem na 4 koła. Auto ma już niecałe 4 lata (model z 2015 roku) i ma przejechane niecałe 38 000 kilometrów. Samochód można oglądać u warszawskiego dilera tej marki. Cena? Znacznie obniżona! Obecnie można go kupić za 649 000 złotych. Czyli aż o 150 000 złotych mniej niż w sierpniu.

Zdjęcie Kuba Wojewódzki wciąż nie sprzedał swojego Bentleya! Obniżył mocno cenę! Ktoś chętny? #2
https://www.instagram.com/p/BQaXoGDAsRv/

Być może tak duży rabat spowoduje, że szybko znajdzie się nowy właściciel. Zobaczymy…

Może ktoś z Was jest chętny?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *