Kuba Wojewódzki skomentował wyniki wyborów. Ostra wypowiedź

Przypomnijmy, że w zeszły weekend odbyły się wybory samorządowe. Według sondażu IPSOS, wybory na prezydenta Warszawy wygrał w pierwszej turze Rafał Trzaskowski. Osiągnął wynik 54,1 %. Na drugim miejscu, z wynikiem 30,9 % uplasował się Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy.

„Chciałem podziękować serdecznie wszystkim warszawiankom i warszawiakom, bo to dzięki nim dzisiaj mogę świętować ten sukces. Mamy nadzieję, że te wyniki się potwierdzą. To dzięki tym setkom rozmów udało się zarobić na ten wielki kredyt zaufania, co przede wszystkim bardzo zobowiązuje do bardzo ciężkiej pracy” – mówił po wyborach Rafał Trzaskowski.

Podziękował także Koalicji Obywatelskiej: „Bo to wy tak ciężko pracowaliście przez te ostatnie miesiące. Jestem bardzo dumny z tych list, które udało nam się stworzyć, gdzie mamy wspaniałe doświadczenia, ale również fantastyczną energię ludzi z Platformy Obywatelskiej, z Nowoczesnej, ale również bardzo wielu ludzi-społeczników, których udało nam się przyciągnąć na listy”.

Zdjęcie Kuba Wojewódzki skomentował wyniki wyborów. Ostra wypowiedź #1
https://www.instagram.com/p/BpNKaCwAAWw/?taken-by=kuba_wojewodzki_official

Jednak słowa, które opublikował Król TVN, były mocno kontrowersyjne. Dziennikarz na swoim Facebookowym profilu zamieścił wpis:

„Jaki piękny wieczór w Warszawie. Goń się leszczu”.

Czy słowa znanego dziennikarza dotyczyły wyborów samorządowych w Warszawie? Wydaje nam się, że raczej tak…

A Wy co o tym sądzicie? Kuba przesadził?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *