Ksiądz na osiołku wjechał do kościoła! Prawdziwa Niedziela Palmowa!

Chyba nikt z parafian z kościoła w Nowym Gierałtwowie się tego nie spodziewał! 14 kwietnia w Niedzielę Palmową w parafii św. Jana Chrzciciela doszło do niecodziennej sytuacji. Ksiądz wjechał do kościoła, siedząc na osiołku!

Były burmistrz Stronia Śląskiego opublikował na swoim profilu na Facebooku (Zbigniew Łopusiewicz Burmistrz Stronia Śląskiego w latach 1994-2018) nagranie ze mszy, na którym widać jak ksiądz wjechał do kościoła na osiołku. Zaraz pod nagraniem z dnia 14 kwietnia zamieścił kolejne video sprzed 2 lat. Jak widać to nie pierwsza tego typu sytuacja w tej gminie.

Ksiądz był bardzo dumny ze swojego błyskotliwego pomysłu. Wjechał do kościoła na osiołku, by po chwili rozpocząć mszę świętą. Przez cały czas przyśpiewywali mu wierni. Po chwili osiołek został wyprowadzony z kościoła, a ksiądz udał się za ołtarz.

Jednak zdania internautów są bardzo podzielone. Mimo że sporej części parafian spodobał się ten pomysł, to po opublikowaniu nagrania w internecie, internauci nie pozostawili na księdzu suchej nitki.

„To nie ma nic wspólnego z wiarą! To już jest wymyślanie pierdół, które są niesmaczne”.

„Niepotrzebne męczenie zwierzęcia!”.

Wybraliśmy chyba najmniej obraźliwe komentarze.

Zaglądając na profil byłego burmistrz gminy na Facebooku, możecie przeczytać wszystkie, nawet te niecenzuralne wpisy.

https://www.facebook.com/BurmistrzStroniaSlaskiego/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARD2qypp1uT2m_15lTrondrMfsQCl-bSt5cHKhUcsiOnsuwf-_gOny84et7eoXcvW01l4JFShzYZTuy6

Jak myślicie? Czy reakcja internautów była słuszna? Co myślicie o pomyśle księdza?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *