Kot udusił niemowlę! Tragedia na Ukrainie

Do strasznej tragedii doszło ostatnio na Ukrainie w rejonie lipowieckim obwodu winnickiego. Kiedy 22-letnia Snezana zostawiła przed domem wózek, chciała, żeby jej 9-miesięczna córeczka pospała sobie na świeżym powietrzu. Kto by się spodziewał takiego obrotu sprawy? Kot udusił niemowlę.

Kot udusił niemowlę

Młoda mama zostawiła swoją córeczkę w wózku na podwórku. Nie było za zimno, a dodatkowo Aleksandra była dobrze ubrana. Snezana w tym czasie zajęła się pracami domowymi. Po niedługim czasie Snezana wyszła z domu, aby sprawdzić, czy wszystko w porządku z córką. Wtedy zauważyła kota, który wyskoczył z wózka. Niestety, ale niemowlę już nie oddychało.

Przerażona szybko zadzwoniła po pogotowie.

Jest komentarz pielęgniarki Halyny Zakharchuk w tej sprawie:

„Dziecko było dobrze ubrane. Kiedy przyjechaliśmy, wciąż było ciepłe. Znaleźliśmy je w stanie śmierci klinicznej”.

Policja uważa, że kot wskoczył do wózka, aby się w nim ogrzać. Najwidoczniej położył się na twarzy śpiącej Aleksandry. Przez to 9-miesięczne niemowlę nie mogło oddychać.

„Wstępna opinia eksperta jest taka, że to była asfiksja. Na ciele dziecka nie ma żadnych obrażeń. Nie podejmujemy żadnych działań przeciwko matce” – informuje jeden z funkcjonariuszy.

Ciało dziewczynki trafiło już do ekspertów kryminalistycznych. Być może sekcja zwłok pomoże ustalić dokładną przyczynę śmierci malutkiej Aleksandry.

Ogromna tragedia – wyrazy współczucia dla całej rodziny.

To może Cię zainteresować: Porzuciłeś zwierzę? Pójdziesz do więzienia!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *