Kobieta zjadła bułkę w markecie. Przy kasie zapomniała za nią zapłacić i wtedy się zaczęło!

Do redakcji serwisu papilot.pl przyszła wiadomość od pani Magdy, która przeżyła niemiłą sytuację w jednym z marketów. Żyjemy w czasach, gdzie często spoglądamy na inne osoby z góry i zakładamy, że coś jest z nimi nie tak. To właśnie spotkało panią Magdę.

Kobieta zaznaczyła, że raczej unika podjadania w sklepie, czy otwierania napojów, zanim za nie zapłaci. Inni z kolei wcale się tym nie przejmują i często po długich zakupach płacą za puste opakowania produktów, ponieważ ich zawartość spożyli w trakcie zakupów.

Jednak tym razem pani Magda nie miała wyjścia. Jak napisała „zemdliło mnie z głodu”. Wyszła rano bez śniadania, a później nie miała czasu na obiad. Podkreśla, że do godziny 16 w ustach miała tylko kawę i gumę do żucia. Podczas zakupów dopadł ją kryzys, więc sięgnęła po bułkę i od razu jej przeszło. Pani Magda zaznacza, że od razu wzięła także drugą bułkę, aby przy kasie zapłacić podwójnie. Niestety o tym zapomniała.

Zdjęcie Kobieta zjadła bułkę w markecie. Przy kasie zapomniała za nią zapłacić i wtedy się zaczęło! #1

Stojąc w kolejce, jeszcze o tym pamiętała, ale zadzwonił telefon i przeoczyła tę zjedzoną bułkę. Po zapłaceniu od razu wpadła na ochroniarza, który dostał sygnał z monitoringu.

Wyrwał kobiecie paragon i zobaczył tam jedną bułkę – tą, którą miała w reklamówce.

Mimo że od razu chciała za nią zapłacić, to ochroniarz stwierdził, że nie ma tak łatwo. Popełniła wykroczenie – kradzież przedmiotu o małej wartości.

Zdaniem ochroniarza regulowanie zaległości po fakcie to za mało – „przyjedzie policja i dostanę mandat” – pisała pani Magda.

Rozpoczęła się dyskusja. Wzrok wszystkich skierowany był na panią Magdę i ochroniarza, który nie chciał odpuścić. Przybiegł drugi kasjer, który próbował załagodzić sprawę. Dopiero po kilku minutach pani Magda usłyszała, że jest wolna i może iść. Bułka kosztowała niecałe 30 groszy…

Jak myślicie? Pracownik marketu przesadził czy zrobił słusznie?

Ciekawią nas Wasz opinie.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *