Kierowca Audi odstawia szopkę na autostradzie.

Po co jeździmy autostradami? Po to, aby nasza jazda była spokojna i bezpieczna. Jednak niektórzy kierowcy czują się, jakby byli królami autostrad, a zwłaszcza jeżeli posiadają jakieś nowsze czy mocniejsze samochody. Zobaczcie, jak kierowca Audi zachowuje się, kiedy ktoś chce go wyprzedzić.

Kierowca Audi pokazuje, kto tu rządzi…

Niestety, ale niektórzy są tacy, że skoro jadą super samochodem po autostradzie, to nikt nie ma prawa ich wyprzedzić. Tak było w przypadku, który widzicie na filmiku poniżej. Kierowca Audi poruszał się lewym pasem i mimo że w tylnym lusterku zauważył zbliżający się pojazd, to nie zjechał na prawy pas.

Mało tego! Kiedy nagrywający próbował go wyminąć prawym pasem, to kierowca Audi natychmiast przyspieszał, a później celowo hamował.

Najwidoczniej król autostrady, nie mógł się pogodzić z tym, że ktoś chciał pojechać szybciej od niego.

Pod filmikiem zamieszonym w serwisie YouTube możemy przeczytać komentarz autora nagrania:

„Na początku słychać jak dyskutuję z pasażerem o tym, iż Audi blokuje lewy pas i uparcie nie zjeżdża na prawy nie dając się wyprzedzić. Trwało to już od dobrych kilku minut, nie poganiałem kierowcy długimi światłami – zdecydowałem się w pewnym momencie włączyć lewy kierunkowskaz lecz nie przyniosło to żadnego efektu – Audi dalej przyklejone do lewego pasa. Ostatecznie gdy próbowałem wyprzedzić go prawym pasem kierowca Audi zmienia się w szeryfa”.

Co sądzicie o zachowaniu tego kierowcy?

To może Cię zainteresować: Kierowca TIR-a i szeryfowanie – zmiana prawa nie robi na nim wrażenia.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *