Karol Strasburger zdradził, gdzie wybiera się na miesiąc miodowy!

Jak dobrze wiecie, Karol Strasburger niedawno wziął ślub. Teraz wybiera się ze swoją ukochaną w podróż poślubną.

Wybranką prezentera telewizyjnego jest Małgorzata Weremczuk, z którą stanął na ślubnym kobiercu. Parę dzieli ogromna różnica wieku, ale Ci są bardzo szczęśliwi ze sobą i nie przejmują się opiniami niektórych internautów.

Wielu „hejterom” przeszkadza fakt, że Karol jest starszy od Małgorzaty o prawie 38 lat.

Faktem jest, że ślub prowadzącego „Familiadę” zaskoczył wiele osób, ale to przecież naturalna kolej rzeczy i kolejny etap w ich związku. Ślub odbył się w Konstancinie w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Wśród gości pojawiły się takie osobistości jak Tomasz Stockinger czy Monika i Robert Janowscy.

„Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej przyjaźni z Małgorzatą Weremczuk i budowania razem tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Jako mąż i żona dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest małżeństwo i miłość”.

Teraz Karol wraz ze swoją żoną wybierają się w podróż poślubną. Popularny prezenter telewizyjny planuje wielką niespodziankę dla swojej wybranki i sam postanowił przygotować ich miesiąc miodowy.

W rozmowie z „Faktem” powiedział, że nie będzie to egzotyczna podróż:

„Zrobimy sobie w ramach urlopu, taką podróż, jakiej jeszcze nie mieliśmy. Wyjeżdżamy w Polskę. Chcemy spędzić tych kilka dni w naszym uroczym kraju i trochę się zrelaksować. Nawet mam już upatrzone ciekawe miejsce, gdzie zabiorę żonę, ale na razie nie mogę zdradzić, bo to ma być dla niej niespodzianka”.

Życzymy im wszystkiego dobrego na nowej drodze życia oraz udanej podróży poślubnej!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *