Joanna Kulig bije na głowę inne aktorki z Polski! Jej zarobki robią wrażenie.

Niewiele polskich aktorek pokusiło się o spróbowanie swoich sił za oceanem. Sukcesami może pochwalić się nieco zapomniana już Izabella Scorupco, Izabella Miko czy Alicja Bachleda Curuś. W Hollywood bezskutecznie próbuje się odnaleźć Weronika Rosati. Za to Joanna Kulig zaledwie jednym filmem sprawiła, że producenci wysyłają jej propozycje!

Blondwłosa aktorka z fenomenalnym wokalem podbiła międzynarodową publiczność swoją rolą w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego. Momentalnie posypały się wywiady i propozycje współpracy, co zgrało się w czasie z informacją o pierwszej ciąży trzydziestosiedmioletniej Joanny. Sama zainteresowana przyznaje, że nie jest łatwo połączyć macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi, ale może liczyć na spore udogodnienia. Obecnie Polka pojawia się na planie nowego serialu Netflix’a, „The Eddy”, w którym gra wybitnie utalentowaną, ale przy tym uzależnioną od alkoholu wokalistkę. Według „Super Expressu”, aktorka dostaje aż dwadzieścia pięć tysięcy dolarów za dzień pracy na planie, a przy tym ma do dyspozycji nianię dla czteromiesięcznego synka Jasia. Zresztą, śpiewająca aktorka jest doceniana nie tylko w Stanach. We Francji, po premierze „Cold War”, została okrzyknięta „nową sensacją kina”, a jej talentem zachwyciła się koleżanka po fachu, Juliette Binoche. Jedyny przykry fakt to… uwagi rodaków Kulig. Aktorka co prawda ma liczne grono wiernych fanów, którzy doceniają nie tylko jej umiejętności, ale i to, w jaki sposób buduje karierę – bez sprzedawania życia prywatnego, wywoływania sensacji i pokazywania nagości. Nie brakuje jednak i zawistnych osób, które wytykają jej „pospolitą” urodę, bycie zbyt normalną, by próbować zostać gwiazdą czy… złe ustalenie priorytetów, jakim zdaniem niektórych matek jest łączenie wychowania dziecka z pracą.

Joanna na szczęście niewiele sobie robi z krytyki i dalej spełnia się zawodowo, pozostawiając daleko w tyle konkurencję. Mówi się, że Joanna Krupa i Bachleda-Curuś tylko mogą pomarzyć o jej zarobkach… A wszystko wskazuje na to, że prawdziwy sukces dopiero nadciąga! Aktorstwo aktorstwem, ale my chętnie doczekalibyśmy się płyty w całości nagranej przez skromną dziewczynę z gór!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *