Jeśli myślicie, że mężczyzn pociąga w kobietach tylko wygląd zewnętrzny, bardzo się mylicie!

Każdemu podoba się co innego, ale warto wiedzieć, że niezależnie od tego, czy mężczyzna woli wysokie blondynki, czy drobne brunetki, jest kilka zachowań, które momentalnie go urzekają, a przynajmniej tak można wywnioskować z wypowiedzi internautów, którzy wzięli udział w dyskusji na ten temat zapoczątkowanej na stronie AskReddit.com. Komentarze panów czasem zaskakują.

Kobiety często myślą, że jeśli nie ubiorą seksownej spódnicy i szpilek, nie będą wyglądały w pełni kobieco. O ile rzeczywiście taki styl momentalnie wydobywa kobiece walory, tak płci przeciwnej podoba się też ten sportowy. Okazuje się, że szczególnie lubią czapki z daszkiem, które dodają nam uroku i… zadziorności. Równie urzekające dla wielu mężczyzn okazują się być kobiece zapiski robione na szybko na ręce z braku kartki w zasięgu wzroku. Być może działa tu zwykła ciekawość, co tam jest napisane. Zresztą, większość internautów przyznała, że lubi naturalne zachowania niezależnie od tego, czy chodzi o impulsywne pisanie na ręce, zabawne reakcje czy po prostu wypowiadanie swojego zdania.

Zdjęcie Jeśli myślicie, że mężczyzn pociąga w kobietach tylko wygląd zewnętrzny, bardzo się mylicie! #1

Zupełnie rozczulające jest też dla nich przeciąganie się, gdy dziewczyna jest zrelaksowana i odprężona. Dla tych pań, które są zawsze zajęte, też mamy dobrą wiadomość. Mężczyźni całkiem lubią być ignorowani. Oczywiście, nie chodzi o żadne zgrywanie niedostępnej czy udawanie królowej lodu, ale o autentyczne zaangażowanie w to, czym się aktualnie zajmujemy. To intryguje i pokazuje, że kobieta ma swoje życie… Z mężczyzną u boku lub nie. I, wbrew powszechnej opinii, panowie nie mają problemu z zaakceptowaniem faktu, że kobieta może wiedzieć coś, co im jest obce. Wiedza im imponuje, o ile kobieta nie robi z siebie wszystkowiedzącej wyroczni.

Na koniec warto dodać, że wszyscy zaznaczyli, że kobieta musi mieć to „coś”, co przyciąga i intryguje. Dopiero te cechy w połączeniu z wyglądem, który (nie ma co się oszukiwać) też jest istotny, sprawia, że mężczyzna ma ochotę na dłużej zostać u boku konkretnej pani. A Wy dorzucilibyście coś do tej listy?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *