Jedzenie jajek w pociągu – za nękanie będzie musiała zapłacić!

Jedna z pasażerek za jedzenie jajek w pociągu usłyszała od innej kobiety, że jest obrzydliwa. Najwidoczniej podirytowanej kobiecie zapach śniadania innej pasażerki średnio się spodobał. Jak się okazało, kobieta, która agresywnie zareagowała w stosunku do osoby, która próbowała zjeść jajko na twardo, jest urzędniczką.

Jedzenie jajek w pociągu

„Uważaj! Nie wiesz kim jestem! Chcesz wyjść na zewnątrz?” – to słowa, które wykrzyczała urzędniczka do przerażonej pasażerki. Teraz poniesie konsekwencje swojej agresji i będzie musiała za to słono zapłacić. Do sytuacji doszło podczas podróży pociągiem około godziny 6 rano z Chelmsford w hrabstwie Essex do Liverpool Street w Londynie. Samantha Mead, to 50-letnia urzędniczka, która nie potrafiła pohamować swojej agresji w stosunku do innej pasażerki jadącej w tym samym przedziale.

Erika Stoter wyciągnęła pudełko, w którym miała ugotowane na twardo jajka. Wtedy Samantha wstała szybko z miejsca i w agresywny sposób ruszyła do jedzącej śniadanie kobiety.

„Kobieta zapytała mnie, czy mówię po angielsku. Zaprzeczyłam, ponieważ byłam przestraszona i zdezorientowana” – powiedziała przed sądem Erika. Kobieta pochodzi z Ameryki Południowej.

„Myślałam, że przestanie. Ale ona powiedziała: Jesteś obrzydliwa”.

Erika wyjaśniła, że kobieta skarżyła się na zapach jej jedzenia, dlatego szybko zamknęła swoje pudełko, aby powstrzymać wydobywający się z niego zapach. Jak się okazało, to nie wystarczyło.

„Nie wiesz, kim jestem! Lepiej uważaj! Chcesz wyjść na zewnątrz?”

To właśnie po tych słowach pasażerka nie wytrzymała i odpowiedziała: „Nie sądzisz, że jesteś za stara, żeby tak się zachowywać?”.

Jakie konsekwencje poniesie kobieta?

Erika tłumaczyła się przed sądem, że musiała zjeść jajka w pociągu, ponieważ jej dieta wymaga od niej jedzenie ich o dokładnej, określonej porze dnia. Jak tylko Erika wysiadła z pociągu, od razu zawiadomiła policję o tym incydencie. 50- letniej urzędniczki już jednak na stacji nie było.

Została zatrzymana dopiero 5 dni później, kiedy obie kobiety ponownie spotkały się w drodze do pracy.

50-letnia urzędniczka tłumaczyła się przed sądem, że śniadanie Eriki wywołało u niej mdłości z powodu leków, które musi brać ze względu na stan swojego zdrowia. Dodała także, że nie kobietę nazwała obrzydliwą, a jajka, które spożywała.

Samantha została oczyszczona z zarzutu ataku na tle rasowym (Erika pochodzi z Ameryki Południowej i ma nieco ciemniejszą karnację). Jednak uznano ją winną nękania kobiety. Teraz zapłaci za to 750 funtów grzywny, a także drugie tyle jako odszkodowanie dla współpasażerki.

Lepiej uważajcie, jedząc jajka w pociągu!

Co myślicie o całej akcji?

 

To może Cię zainteresować: Sprzedaż samochodu – rewelacyjne ogłoszenie! HIT!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *