Iwona Węgrowska oraz Dominika Zamara skompromitowały się w Dzień Dobry TVN

Nie od dziś wiadomo, że wszelkie występy muzyczne prezentowane w Dzień Dobry TVN pozostawiają wiele do życzenia. Artyści, którzy pojawiają się w programie, najczęściej śpiewają z playbacku. Trzeba dodać, że wcale się z tym nie kryją. Ostatni występ Iwony Węgrowskiej z pewnością przejdzie do historii, jako jeden z najgorszych w historii programu.

Iwonie Węgrowskiej towarzyszyła śpiewaczka operowa Dominika Zamara.

Zdjęcie Iwona Węgrowska oraz Dominika Zamara skompromitowały się w Dzień Dobry TVN #1

Niestety. Miało być bardzo poważnie, a wyszło komicznie. Na nic zdały się piękne wieczorowe kreacje i skupienie na twarzach podczas wykonywania utworu. Bardzo szybko widzowie zorientowali się, że kobiety tylko ruszają ustami zamiast śpiewać. W internecie zawrzało i na kobiety została wylana wielka fala hejtu.

Iwona Węgrowska skomentowała całe zajście na swoim facebookowym profilu:

„Nie spodziewałam się takiej reakcji od Państwa. Szczerze? To mnie to powaliło i to bardzo! Parę dni musiało minąć, żebym doszła do siebie i odniosła się do pytań, dlaczego nie śpiewałyśmy na żywo . Czyż nie wierzycie w nasz talent? Przecież w końcu to zaśpiewałyśmy. Nikt inny, tylko my. To była wspólna decyzja, żeby utwór pokazać w wersji studyjnej, który będzie później wszędzie upubliczniony. Na dodatek miałam informacje, że w całości niestety nie mogą go wyemitować, ze względu na czas antenowy. I decyzja należy do nas. Uznałam, że tak będzie lepiej”.

Artystka dodała także, że podczas występu była chora. Zmagała się z zapaleniem płuc, a jej towarzyszka Dominika Zamara dopiero co wróciła z męczącej podróży z Kanady.

Iwona Węgrowska poczuła się także do tego, aby przeprosić swoich widzów.

„Oczekiwaliście, że ktoś, kto ma głos i tak śpiewa musi dać czadu na żywo. Jesteśmy winne Wam teraz przeprosiny”

Jednak mimo wszystko przyznała, że czuje wielki żal do osób, które zrobiły sobie żarty z tego występu.

Zdjęcie Iwona Węgrowska oraz Dominika Zamara skompromitowały się w Dzień Dobry TVN #2

„Wiecie Państwo co? Liczyłam na wsparcie od Was i to duże. Że wszyscy zobaczą, usłyszą nawet ci, którzy mnie pogrzebali jako wokalistkę i powiedzą wow! Bo to wielka sztuka tak śpiewać ….. Chyba nie muszę tego podkreślać (…). To, że jest playback nie znaczy, że nie śpiewałyśmy. Prosiłam Dominikę, byśmy normalnie śpiewały swoje partie, tak by widz miał poczucie autentyczności. A Wy zrobiliście z tego komedię. Co wy tak naprawdę chcecie? Nie śpiewam źle, śpiewam też źle… Prośba też wielka do fanów innych artystów. Nikt nie nakazuje Wam słuchać nas”

Już wkrótce Iwona Węgrowska wraz z Dominiką Zamarą ruszą w trasę koncertową.

Mają zamiar koncertować nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Iwona również wypowiedziała się na ten temat na swoim profilu na Facebooku.

„Żadna z nas nie wyobraża sobie koncertów z playbacku. A przed nami jest ich wiele. Bo my potrafimy śpiewać. I dziękuję Dominice i wielu ludziom, którzy mnie wybrali do tego duetu. Włoskie media zachwycone, czeka nas trasa za granicami Polski i oczywiście moja ukochana Polska, bez której nie mogę żyć. Wyjątkowy koncert dla gości i mediów już wkrótce w Sali Kongresowej”.

Jeżeli chcecie zobaczyć jak to naprawdę wyglądało to musicie wejść na oficjalny kanał Youtube TVN-u

A poniżej macie możliwość wysłuchania najnowszego utworu Iwony Węgrowskiej i Dominiki Zamary.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *