Ile kasy dostały Godlewska i Linkiewicz za walkę? My już wiemy!

W zeszłą sobotę odbyła się długo wyczekiwana walka dwóch „celebrytek”. Marta Linkiewicz stanęła do walki z Moniką Godlewską. Przypomnijmy, że Marta Linkiewicz znana jest głównie z seksu grupowego z raperami, a Monika Esmeralda Godlewska masakruje znane przeboje muzyczne.

View this post on Instagram

Ryj krwa

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Z pewnością widzieliście, jak wyglądała konferencja prasowa przed walką. Zachowanie obu pań pozostawiało wiele do życzenia. Oprócz wyzwisk w ruch poszły jajka, a także kaszanka, którą przyniosła jedna z sióstr Godlewskich.

Jak się okazało, konferencja była dużo ciekawsza od samej walki. Ta skończyła się już po 47 sekundach. Zwyciężyła Marta Linkiewicz po technicznym nokaucie. Ci, którzy oglądali tę walkę, zwrócili uwagę na to, że Linkiewicz biła Godlewską w tył głowy. Według przepisów jest to faul. Jednak sama Godlewska po walce przyznała, że Marta wygrała zasłużenie. Szybko jednak zmieniła zdanie…

„Nie zostawię tak tego. Godlewska się nie poddaje. Ku**a, kabaret. Dostałam z tyłu głowy i sędzia to widział i nie zareagował. Przerwał walkę, kiedy chciałam się wydostać. A potem twierdzi: „To dla twojego zdrowia, dla twojej ochrony”. W du*ie mam taką ochronę, ku**a, nie tak miała wyglądać ta walka. Sędzia, jesteś ch**em. Ten sędzia kalosz jest do wymiany…”.

Ile za walkę dostała Marta Linkiewicz, a ile Monika Esmeralda Godlewska?

Jak się okazuje, obie panie otrzymały podobne stawki. Była to kwota pomiędzy 50 a 100 tysięcy złotych. Dodatkowo stawka była ustalona z góry i wynik walki nie miał na nią wpływu.

Trzeba przyznać, że były to bardzo szybkie i łatwe pieniądze…

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *