Iker Casillas i Sara Carbonero przechodzą przez bardzo trudny czas…

Bez przesady można stwierdzić, że były bramkarz Realu Madryt i jego żona, Sara Carbonero, są jedną z najpopularniejszych gwiazd w świecie sportu. Są razem już od dziewięciu lat, a ich związek to dla wielu dowód na to, że i w błysku fleszy można zachować normalność. Teraz niestety okazuje się, że nawet największe pieniądze nie chronią przed ciemną stroną tej normalności. Iker i Sara mają poważne problemy zdrowotne.

Słynna para, która pobrała się w sekrecie w 2016 roku w obecności swojego dwuletniego wówczas syna Martína, najpierw poinformowała fanów o ataku serca, przez który piłkarz trafił do szpitala. 38-letni Hiszpan dochodzi do siebie, a nie jest to łatwe głównie ze względu na olbrzymi stres, jaki teraz przechodzi cała rodzina. Zaledwie 22 dni po ataku serca i dzień po urodzinach Casillasa, jego żona podzieliła się z fanami informacjami o swoim stanie zdrowia, prosząc przy okazji o zrozumienie i wsparcie w tych trudnych chwilach.

View this post on Instagram

#tbt #2007

A post shared by Iker Casillas (@ikercasillas) on

Sara napisała na Instagramie: „Jeszcze nie pozbieraliśmy się po jednym szoku, a życie już nas ponownie zaskoczyło. Kilka dni temu wykryto u mnie złośliwego guza jajnika”. Dziennikarka dodała, że jest już po operacji i jest pewna, że szybko wróci do zdrowia, co nie zmienia faktu, że wiadomość o nowotworze musiała wstrząsnąć zarówno nią, jak i jej rodziną. Para, oprócz Martína, ma jeszcze jednego syna, urodzonego w 2016 roku Lucasa. Cała czwórka żyje aktywnie, w końcu sport jest ważną częścią ich życia, dbają też o odpowiednią dietę i, co tu ukrywać, stać ich na wszystko, co najlepsze, ale to i tak za mało, by wygrać z rakiem. Potrzebne są też regularne badania, żeby móc w porę zareagować i też z tego powodu Sara zaapelowała do swoich fanek, by nie zapominały o kontrolach u ginekologa.

Wszyscy trzymają kciuki za powrót do formy tej sympatycznej pary. I, powtarzając za Sarą, nie rezygnujmy z wizyt u lekarza tylko dlatego, że na pozór nic się nie dzieje. Carbonero wygląda jak okaz zdrowia, a jednak ma guza. Raka nie widać w początkowym stadium, co utrudnia diagnozę. A szybko postawiona diagnoza i przeprowadzone leczenie to klucz do wygranej z podstępną chorobą.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *