Hotelowa sprzątaczka znalazła list pod kołdrą. Te słowa były skierowane właśnie do niej!

Z pewnością większość z Was nie przepada za sprzątaniem, a tym bardziej za sprzątaniem po kimś innym. Jednak ktoś musi wykonywać tego typu pracę, zwłaszcza w takich miejscach jak hotele czy szpitale.

Gdyby nie to, że miliony ludzi na całym świecie pracują jako „obsługa sprzątająca” w hotelach, to nie mielibyśmy świeżych ręczników w pokoju, posłanych łóżek i czystej toalety. Warto to docenić, tym bardziej że nocując w wynajętym pokoju, oczekujemy przecież porządku.

Jeżeli pani, która sprząta nasz pokój zrobi to dobrze, to raczej nie zwrócimy na to uwagi. Z drugiej strony, jeżeli zrobi to niedbale, to wtedy zgłaszamy zażalenia i jest afera…

Dlatego też dzisiaj chcemy pokazać Wam pewne video. Dwóch vlogerów postanowiło docenić jedną z osób, które zajmują się sprzątaniem.

Zdjęcie Hotelowa sprzątaczka znalazła list pod kołdrą. Te słowa były skierowane właśnie do niej! #1

Kyle i Josh doskonale wiedzieli, że pani, która sprząta pokoje w pobliskim motelu, ma trudną sytuację finansową. Postanowili jej pomóc. Najpierw jednak upewnili się, że pokój został dokładnie posprzątany. Okazało się, że jak najbardziej tak. Kobieta bardzo przykłada się do swoich obowiązków.

Młodzi mężczyźni zaczęli działać.

Na początku zamontowali kamery w motelowym pokoju. Trochę nabałaganili, a na koniec schowali pod pościelą krótki liścik i napiwek w wysokości 500 $. W liście wyraźnie zaznaczyli, że te pieniądze są dla pani sprzątającej. Postanowili, że z ukrycia będą obserwować kobietę i jej reakcję.

Zdjęcie Hotelowa sprzątaczka znalazła list pod kołdrą. Te słowa były skierowane właśnie do niej! #2

Reakcja kobiety była oczywista. Była niesamowicie zaskoczona i bardzo wzruszona tym, co ją spotkało!

Zobaczcie sami!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *