HIT czy KIT? Kręcone rzęsy w kosmetyce!

Już wiele widzieliśmy, jeżeli chodzi o makijaż i podobne sprawy. Wydawało nam się, że już nic nas nie zaskoczy bardziej niż wielkie domalowane brwi. Racja… wydawało nam się.

Teraz pojawił się nowy hit w kosmetyce! Trwała nie tylko na głowie? Tak!

View this post on Instagram

my new eyelash curler is really effective

A post shared by Sofie Petersen (@sofiepeterseen) on

Nie wyobrażamy sobie, że ktoś sobie zrobi takie rzęsy i wyjdzie na miasto. Z pewnością jest to totalna nowość w świecie szeroko pojętej urody.

Prawdopodobnie za wszystkim stoi Sofie Petersen, który chyba zrobiła sobie takie rzęsy dla zabawy… Jednak szybko znalazły się chętne osoby, aby pójść w jej ślady. Tak to już niestety jest w internetach 🙂

Najwidoczniej ktoś wziął zabieg podkręcania rzęs na poważnie, bo coraz częściej można natknąć się na „influencerki” właśnie z takimi rzęsami.

Jak możecie się domyślić – bardzo ciężko jest zrobić trwałą na rzęsach. Dlatego do tego zabiegu używa się materiałów syntetycznych.

Jednak najważniejsze w tym artykule jest to, że to, co jedna osoba zrobiła dla zabawy, dla innych stało się trendem (?) czy inną sztuką w ozdabianiu rzęs. Niektórzy nawet twierdzą, że Sofie jest wizjonerką przecierającą nowe szlaki!

Kto wie, może za jakiś czas kręcone rzęsy faktycznie będą codziennością i nie będą nikogo dziwić na ulicy, podobnie jak namalowane ogromne brwi…

Któraś z Was jest na tyle odważna, aby zrobić sobie coś takiego?

View this post on Instagram

puberty isn’t over

A post shared by Sofie Petersen (@sofiepeterseen) on

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *