Godlewska śpiewa Rotę! Kolejna profanacja?

Wszyscy znamy Małgorzatę Godlewską, która znana jest wszystkim ze swoich umiejętności wokalnych i za każdym razem, kiedy publikuje nowe nagranie internet aż huczy. I tak jest i tym razem. Godlewska śpiewa Rotę!

Godlewska śpiewa Rotę!

Przypomnijmy, że drogi Małgorzaty i Esmeraldy Godlewskiej rozeszły się. Siostry postanowiły, że każda pójdzie swoją drogą, jeżeli chodzi o karierę, dlatego też Małgorzata obecnie sama wykonuje różne utwory, o czym zawsze informuje swoich fanów w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła zaśpiewać piękną pieśń – Rotę Marii Konopnickiej. Niestety, nie obyło się bez kontrowersji. Małgorzata na nagraniu ubrana jest w tęczową koszulkę z napisem „Love”, a także krótką spódniczkę. Z kolei jej głowę zdobi wianek.

Jesteście gotowi? To zobaczcie, jak Godlewska śpiewa Rotę!

Także tym razem komentarze pod nagraniem nie oceniają Małgorzaty pozytywnie.

„Dobry Boże co się dzieje z tym światem? Spójrz z nieba i przypier** granatem”.

„Kiedy w końcu odbiorą jej obywatelstwo?”.

„Zniszczyła piękną pieśń patriotyczną. Zadzwońcie do NASA. Weźcie ją na księżyc. Wyślijcie ją na Syberię”.

Małgorzata Godlewska na swoich nagraniu już na wstępie wspomina, że Maria Konopnicka była lesbijką. W 1889 roku poznała Marię Dulębiankę, o 20 lat młodszą malarkę, która swoje obrazy wystawiała obok dzieł Kossaka czy Matejki. Oprócz tego była aktywną działaczką na rzecz równouprawnienia kobiet. Szybko połączyła ich przyjaźń i zamieszkały ze sobą. Trzeba zaznaczyć, że w listach czy dziennikach nie znaleziono żadnej wzmianki o tym, że łączyły je relacje erotyczne.

Jak oceniacie wykonanie Roty przez Małgorzatę Godlewską?

 

To może Cię zainteresować: Najładniejsza babcia na świecie! 63-latka zachwyca figurą!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *