Esmeralda Godlewska wyprowadziła się z Polski! Teraz mówi, dlaczego to zrobiła.

Esmeralda Godlewska wyprowadziła się z Polski. Internauci w końcu doczekali się zawieszenia na kołku planów na muzyczną karierę w Polsce.

Dzisiaj Esmeralda poinformowała wszystkich, że zaczyna szukać szczęścia na południu Europy.

To prawda, że ostatnie miesiące dla celebrytki nie były proste. Została skazana za wypadek, który spowodowała, a do tego pobiła się ze swoją siostrą w samolocie. Z pewnością pamiętacie, że to właśnie po tym incydencie ogłosiła oficjalny koniec sióstr Godlewskich.

Kolejne tygodnie pokazały, że zły okres wcale się nie skończył. Esmeralda ogłosiła, że została pobita przez swojego partnera.

Wszystko wskazuje na to, że wszechobecny hejt w jej stronę i ostatnie wydarzenia zmusiły ją do wielkich zmian w jej życiu.

„Mój raj na ziemi. Mój nowy dom. To nie WAKACJE. To nowe życie… Wrócę jeśli będziecie chcieli walkę. A teraz wybaczcie.. po rozpakowaniu walizek oddaje się na uroki tegoż idealnego miejsca…. całkowicie, marzeniu z dzieciństwa. W końcu Mamy je po to aby je REALIZOWAĆ i nigdy nie rezygnować z tego co siedzi w głowie”.

Esmeralda opuściła kraj na początku tego tygodnia. Obecnie mieszka w Barcelonie. Nie wiadomo jeszcze, czym będzie zajmować się w Hiszpanii. Jednak z pewnością już wkrótce sama nas o tym poinformuje.

„To, że będę nieeeco dalej od Polski. Absolutnie nie zmienia faktu, iż kocham ten kraj.. ludzi, tych specyficznych, najlepiej życzących każdemu śmierci Misie kolorowe… BYŁAM, JESTEM, BĘDĘ…”.

Z naszej strony chcielibyśmy życzyć jej powodzenia w nowym miejscu!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *