Dziennikarka Polsatu wraca do klatki KSW! Pojawi się na gali KSW 47

Z pewnością kojarzycie dziennikarkę Polsatu Karolinę Owczarz. W marcu 2019 roku na gali KSW 47 w Łodzi ponownie wejdzie do klatki!

Przypomnijmy, że w marcu 2018 roku podczas gali KSW 42 Karolina Owczarz stanęła do walki z Pauliną Raszewską. Dla Raszewskiej miała to być łatwa walka z debiutującą Karoliną. Jednak dziennikarka Polsatu wygrała pojedynek po zaledwie 60 sekundach. Od samego początku unikała wymiany ciosów. Widać było, że jej plan na walkę to starcie w parterze. Bardzo szybko doszło do obalenia, a następnie do duszenia zza pleców. Karolinie cała walka nie sprawiła najmniejszych kłopotów.

Trzeba pamiętać, że Karolina Owczarz spędziła na sali bokserskiej 10 lat!

Zdjęcie Dziennikarka Polsatu wraca do klatki KSW! Pojawi się na gali KSW 47 #1
https://www.instagram.com/p/Bsa0EZVlwZx/

To właśnie dlatego irytuje ją fakt, że ktoś określa jej walki jako „freak fight”.

Teraz przed Karoliną kolejne wyzwanie. Podobno w kolejnej walce Karolina będzie jeszcze większym „uderdogiem”. To termin, który określa przeciwieństwo faworyta.
Czy tym razem bukmacherzy znowu się pomylą? Przekonamy się już niedługo.

„Po cichu liczyłam, że uda mi się wystąpić na grudniowej gali, ale KSW wybrało mi termin marcowy. Nie mam co narzekać, bo będę mogła walczyć przed własną publicznością, co tylko mnie dodatkowo motywuje. Gdybym była doświadczoną zawodniczką, to rok przerwy nie byłby dobrym pomysłem. Mogłabym zardzewieć. Ale jestem dopiero na początku mojej drogi w MMA, więc przez ostatnie dwanaście miesięcy po prostu ciężko trenowałam i wiele się nauczyłam. (…) Jasne, że nieco bardziej skupiałam się na parterze i zapasach niż stójce. Ale tylko nieco, bo staram się pracować równomiernie nad wszystkimi płaszczyznami”.

Karolina dodała, że nie może zdradzić kim będzie jej kolejna rywalka. Media spekulują, że może to być Diana Belbita (11-4), Justyna Haba (1-0) lub Katarzyna Lubońska (6-2).

Do gali KSW 47 nie pozostało wiele czasu więc z pewnością niedługo dowiemy się, kto zostanie przeciwniczką Karoliny Owczarz.

Zdjęcie Dziennikarka Polsatu wraca do klatki KSW! Pojawi się na gali KSW 47 #2
https://www.instagram.com/p/BsqcDVSlNic/

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *