Dziecko za kierownicą! 8-latek jechał 180 km/h po autostradzie!

Ostatnio głośno się zrobiło o pewnym ośmioletnim chłopcu z niemieckiego miasta Soest. Chłopiec po raz drugi wymknął się rodzicom na przejażdżkę ich samochodem. Kilka dni wcześniej pojechał samochodem na autostradę. Teraz chciał pojeździć po Dortmundzie. Jazda skończyła się kolizją na autostradzie.

Dziecko za kierownicą!

Jeszcze kilka dni temu media opisywały historię 8-letniego chłopca, który od zawsze miał zamiłowanie do motoryzacji i gokartów. Około północy wymknął się z domu i wsiadł do Golfa rodziców. Chłopiec pojechał na autostradę, a kiedy dopadło go zmęczenie, zatrzymał się w punkcie serwisowym, wystawił trójkąt ostrzegawczy i włączył światła awaryjne.

Najwidoczniej rodzice nie specjalnie wzięli sobie do serca wyczyny swojego syna, bo już po kilku dniach chłopiec powtórzył swój wyczyn. Ponownie w nocy wybrał się na przejażdżkę. Najpierw ulicami Dortmundu, później ponownie po autostradzie. Media donoszą, że chłopiec poruszał się z prędkością 180 km/h.

Jednak druga przejażdżka chłopca nie skończyła się najlepiej. Kiedy chciał się zatrzymać i zaparkować, uderzył w naczepę ciężarówki. Nikomu na szczęście nic się nie stało, ale auto jego rodziców zostało mocno uszkodzone. Obecnie chłopiec trafił po opiekę psychologa.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *