Dobry żart nie jest zły! Zobaczcie, jak się wkręca ludzi!

Każdego dnia przeglądając internet, napotykamy się na różnego rodzaju filmiki. Do bardzo popularnej kategorii z pewnością należą tzw. pranki. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam cztery ciekawe żarty, które zostały uwiecznione na wideo. Nie od dzisiaj wiadomo, że dobry żart nie jest zły!

Dobry żart czy raczej ustawka?

Pod wieloma filmikami z różnego rodzaju prankami, możemy wyczytać w komentarzach, że wszystko zostało wyreżyserowane. Nie nam oceniać, ale faktycznie niektóre żarty, mimo że są kreatywne, to jednak bije od nich sztucznością i grą aktorską. Dzisiaj jednak chcemy zaprezentować Wam żarty, które z pewnością nie są ustawione!

Pierwszy z prezentowanych żartów jest całkowicie nieszkodliwy i jednocześnie bardzo zabawny.

Pewien uczeń wpadł na pomysł, aby wkręcić swojego wykładowcę. W tym celu ze swojego laptopa przerzucił obraz na telewizor, który znajdował się w sali. Cały żart polegał na udostępnieniu grafiki, która przedstawia rozbity ekran.

Jak tylko obraz został udostępniony na dużym ekranie, jeden z uczniów cisnął krzesłem o podłogę, aby przykuć uwagę nauczyciela, że coś się stało. Wtedy ten spojrzał na telewizor i po prostu wpadł w szał!

Zobaczcie sami, jak to wyszło!

Drugi żart również dotyczy nauczycieli.

Tym razem uczniowie postanowili wkręcić swoją nauczycielkę. Pomysł był naprawdę świetny i z pewnością napsuł nerwów nauczycielce.

Uczniowie wydrukowali na kartce pulpit komputera nauczycielki, a następnie bardzo precyzyjnie nakleili go na jej monitor. Musiało minąć parę chwil, zanim nauczycielka zorientowała się, co się stało i dlaczego nic jej na komputerze nie działa.

Teraz pora na wkręcanie własnych dzieci!

Pewien tatuś wpadł na pomysł, aby wystraszyć swoje pociechy. W tym celu schował w ustach dwa małe przedmioty wyglądające na makaron kokardki. Następnie poprosił swojego syna, aby ten „wymasował” mu plecy stopami. Kiedy tylko młody wszedł na jego plecy, diabelski ojciec mocno ugryzł surowy makaron, czym wywołał głośne chrupnięcie. Mina jego synów bezcenne!

I na koniec nasz numer jeden!

Ponownie tato chciał wkręcić swoich domowników. Tym razem padło na jego trzy córki…

Kiedy obiad właśnie doszedł w piekarniku, dziewczyny zaczynały kroić upieczonego kurczaka. Ojciec zasugerował im, że coś dziwnego jest w kurczaku. Wtedy najstarsza z sióstr w asyście młodszych zajrzała do środka. Ku ich przerażeniu znalazły w środku upieczonego małego kurczaka!
Dziewczyny nie zorientowały się, że jest to niemożliwe biologicznie, tylko w panice krzyczały, że kurczak był w ciąży, a one go upiekły… Co z tego, że kurczak nie jest żyworodny, a dodatkowo kurczak ze środka był bez głowy i nieopierzony… Jak dla nas 10/10. Córki na koniec stwierdziły, że to chory żart. Dla nas jednak jak najbardziej był to dobry żart!

A Wam jak się podobają tego typu żarty?

To może Cię zainteresować: Ukrainka w 1 z 10. Pytanie ją mocno zaskoczyło!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *