Daniel Martyniuk publicznie upokarza żonę! Będzie rozwód!

Niestety, ale poprawa sytuacji pomiędzy Danielem, a jego żoną nie trwała zbyt długo. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że para w niedługim czasie weźmie rozwód.

Przypomnijmy, że Daniel i jego 20-letnia żona zeszli się tuż po narodzinach Laury, jednak najwidoczniej w dalszym ciągu nie potrafią się dogadać.

Jeszcze kilka tygodni temu para była razem na koncercie Zenka Martyniuka, a Daniel deklarował miłość do swojej żony. Jednak niedawno podczas relacji live na Instagramie wyszły na jaw nowe fakty…

Nawet jeden z internautów zapytał Daniela, dlaczego nie ma obok niego Eweliny. Ten szybko odpowiedział:

„Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło. […] Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. Fu** off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko? Z Eweliną przed zrobieniem samego dziecka znałem się 1,5 mies. Po czym, jak jej matka się o tym dowiedziała, to wpadła w furię, ku***. I zaczęła ją zabierać. Ewelina mówiła: „Daniel, zabierz mnie z tego domu”, bo jej dom jest domem pełnym psycholi.
Córkę swoją kocham, oczywiście… Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia… Tak, nie jestem już z Eweliną, jesteśmy w trakcie rozwodu. W dupie ją mam. Myślicie, że jak ktoś ma słodką buzię tak jak Ewelinka, to jest, ku***, słodki?”.

Dziwimy się Danielowi, że tak publicznie chętnie opowiada o swoich relacjach z żoną. Przecież to sprawy bardzo osobiste, które należałoby roztrząsać we własnym domu, a nie w internecie…

Ciekawe jak to wszystko dalej się potoczy…

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *