Cofnięty licznik! Facet sprawdził, jaki faktycznie przebieg ma jego auto!

Niestety, ale kupując samochód w naszym kraju, nigdy nie mamy pewności czy, aby na pewno przebieg samochodu jest zgodny z prawdą. Cofnięty licznik można nazwać standardem w Polsce. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia w internecie, aby zobaczyć, że większość aut np. z 2010 roku ma przebieg około 180 000 km, a na niemieckich serwisach te same modele z podobnego rocznika mają wszystkie powyżej 280 000 lub więcej.

Cofnięty licznik

Trzeba podkreślić, że oczywiście da się znaleźć samochód z prawdziwym – niskim przebiegiem. Wiele osób nie pokonuje w ciągu roku kilkudziesięciu tysięcy kilometrów tylko znacznie mniej. Niestety, ale widząc ogłoszenie samochodu z niskim przebiegiem, od razu zapala nam się w głowie lampka czy aby na pewno licznik nie był cofnięty.

Proceder cofania liczników przez handlarzy, zanim auto zarejestrują w Polsce to w dzisiejszych czasach standard. Osobiście kilka lat temu jadąc do Niemiec, nieopodal granicy zauważyłem wielki bilbord z napisem „COFANIE LICZNIKÓW”…

Klientowi wydaje się, że kupuje prawdziwą perełkę – swój wymarzony samochód, na który długo odkładał pieniądze. Niestety, po pewnym czasie wychodzą mankamenty samochodu z cofniętym licznikiem. Auto zaczyna się psuć, a właściciel musi ponieść koszty naprawy.

Poniżej chcemy Wam zaprezentować filmik, na którym pewien mężczyzna postanowił sprawdzić faktyczny stan swojego samochodu. W tym celu podłączył się komputerem ze specjalnym oprogramowaniem…

Zobaczcie jaki wynik pokazał komputer!

 

To może Cię zainteresować: Niespodzianka w samochodzie – Zostawił otwarte auto!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *