Cofanie na autostradzie. Jazda pod prąd w Katowicach.

Czego to internet jeszcze nie widział. Chyba nie ma takiej rzeczy. Jednak cofanie na autostradzie i jazda pod prąd, to chyba jedna z tych najbardziej nieodpowiedzialnych i niebezpiecznych. Często kończy się to wypadkami i to bardzo poważnymi.

Cofanie na autostradzie w Katowicach

Czy warto ryzykować życie swoje oraz innych uczestników ruch? Zdecydowanie nie, tym bardziej że dodatkowych zjazdów jest całkiem sporo i to niedaleko od tego miejsca. Na A4 kierowcy postanowili zjechać z autostrady tyłem pod prąd… Jak to skomentować? Pozostawimy to Waszej kreatywności…

Sądząc po mapach google, w tym miejscu nie ma zjazdu dla kierowców tylko wjazd na autostradę. Pod zamieszczonym filmem możemy przeczytać komentarz autora nagrania:

„Codziennie o godzinie 7 rano niektórzy nieodpowiedzialni kierowcy skracają sobie drogę do pracy niespodziewanie zjeżdżając z autostrady A4 w niedozwolonym miejscu i cofają pod prąd. Tym sposobem znajdują się na ulicy Wita Stwosza 36, w pobliżu budynku Prokuratury Okręgowej w Katowicach”.

Nagranie prezentuje mężczyznę, który chyba nie widzi w tym problemu. Jest natomiast podirytowany tym, że ktoś mu blokuje możliwość opuszczenia autostrady.

Jeżeli kojarzycie to miejsce, to napiszcie w komentarzu, jak to dokładnie wygląda. Czy to jest zwykły wjazd na autostradę?

Jak tak dalej pójdzie, to niedługo ludzie będą demontować barierki i jechać na wprost przez pola, aby tylko skrócić sobie drogę…

 

To może Cię zainteresować: Znęcanie się nad zwierzętami. Ukryta kamera w salonie dla psów

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *