Cheeseburger z McDonald’s – Zobacz, jak wygląda po 10 latach! SZOK!

 

Każdy z nas wie, że każdy produkt spożywczy po jakimś czasie nie nadaje się do spożycia, ponieważ się psuje. Niektóre produkty szybko pokrywają się pleśnią, a inne potrzebują nieco więcej czasu. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Wam, jak wygląda cheeseburger z McDonald’s po 10 latach!

Cheeseburger z McDonald’s

Dokładnie 10 lat temu został sprzedany ostatni cheeseburger z McDonald’s w restauracji na Islandii. Ciekawostką jednak jest to, że nie został od zjedzony tylko zamknięty w specjalnym pojemniku…

Przypomnijmy, że McDonald’s wycofał się z Islandii w 2009 roku. To właśnie wtedy Hjortur Smarason postanowił zamówić popularne danie i zamknąć je w specjalnym pojemniku.

„Słyszałem, że jedzenie z McDonald’s nigdy się nie psuje, więc chciałem sprawdzić, czy to prawda, czy nie”.

Cheeseburger z Mcdonald’s wraz z frytkami został zamknięty w szklanej gablocie w Snotra House (hostel na południu Islandii). Właściciele hostelu twierdzą, że goście z całego świata przyjeżdżają, aby zobaczyć tę bardzo nietypową atrakcję.

Dodatkowo na stronie internetowej https://snotrahouse.com/last-mcdonalds/ możecie na żywo śledzić „losy” burgera zamkniętego w gablocie. Trzeba podkreślić, że na tej stronie notuje się około 400 000 odsłon dziennie.

Smarason przez pierwsze trzy lata trzymał burgera z frytkami w plastikowej torbie u siebie w piwnicy. Później kultowy posiłek trafił do Narodowego Muzeum w Islandii. Finalnie jednak trafił do hostelu Snotra House.

Zastanawiacie się co na to McDonalds?

„W odpowiednich warunkach nasze burgery ulegają rozkładowi jak każde inne jedzenie. Jednak bez obecności wilgoci jest mała szansa, że pojawi się na nich pleśń czy bakterie, które doprowadzą do zgnicia”.

No to kto chętny na cheeseburgera?

 

To może Cię zainteresować: Ogromny napiwek! Kelnerka doznała szoku!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *