Chciał być pochowany wraz ze swoimi pieniędzmi. Sprytna wdowa wpadła na świetny pomysł…

Dzisiaj chcielibyśmy opisać historię człowieka, który był bardzo skąpy, zachłanny i na tyle uparty, że chciał, aby po jego śmierci wszystkie jego pieniądze spoczęły w grobie razem z nim.

W końcu dowiedział się, że niewiele czasu mu zostało. Postanowił, że nie zostawi swojej żonie złamanego grosza.

Jednak jego żona wpadła na bardzo sprytny pomysł. Pomysł był na tyle genialny, że jednocześnie spełniał wolę męża i zadowalał żonę.

Ten mężczyzna przez całe swoje życie ciężko pracował i cały czas oszczędzał. Pieniądze kochał ponad wszystko. Jednak, gdy stan jego zdrowia znacznie się pogorszył, powiedział do swojej żony, że kiedy umrze, ta ma zebrać wszystkie jego pieniądze i włożyć je do trumny. Chciał w ten sposób zabrać do życia pozagrobowego to, co kochał najbardziej .

W końcu mężczyzna zmusił żonę, aby ta przyrzekła mu, że spełni jego ostatnią wolę.

Zdjęcie Chciał być pochowany wraz ze swoimi pieniędzmi. Sprytna wdowa wpadła na świetny pomysł... #1

Kiedy mężczyzna zmarł i jego ciało leżało w trumnie w domu pogrzebowym, jego żona podbiegła do osób, którzy już mieli zamykać trumnę pod koniec ceremonii. Miała ze sobą malutkie pudełko. Podeszła do trumny i włożyła je do środka. Trumnę zamknięto i została wyniesiona na miejsce pochówku.

Kobieta żegnała swojego męża wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką. Po ceremonii pogrzebowej ta zapytała ją wprost czy była na tyle szalona, że włożyła jego pieniądze do trumny.

Wdowa odpowiedziała, że zrobiła tak, jak obiecała. Podkreśliła, że jest dobrą chrześcijanką i nie mogła kłamać. Jednak kiedy przyjaciółka zapytała ją ponownie wprost, czy wszystkie pieniądze męża włożyła do trumny, ta odpowiedziała:

„Oczywiście, wzięłam wszystkie pieniądze, wpłaciłam na swoje konto, a jemu wypisałam czek…”.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *