Carrefour BIO. Co kupimy w nowej sieci? Sprawdź!

Sieci Carrefour chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Francuski gigant supermarketów prowadzi działalność aż w 34 krajach na 4 kontynentach. Do Polski zawitał w 1997 roku i już został na stałe. Na chwilę obecną pod szyldem Carrefour Polska istnieje aż 900 sklepów. Uznaniem cieszy się również sklep internetowy. Teraz na rynku pojawił się Carrefour BIO. Co kupimy w nowej sieci?

Carrefour BIO

Carrefour BIO

 

15.listopada ruszyła nowość Carrefour’a, czyli sklep bio. Póki co jedyny taki punkt znajduje się w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 87. Carrefour BIO oferuje około 2500 produktów, z czego znaczna część nie jest dostępna w innych sklepach francuskiej marki. Co kupimy w nowej sieci? Po pierwsze, klienci mają szeroki wybór certyfikowanej żywności ekologicznej. W większości supermarketów znajdują się specjalne działy z tego typu produktami, ale cały sklep poświęcony zdrowej żywności to nowość w przypadku sieciówki. Po drugie, Carrefour BIO oferuje klientom wiele produktów bezglutenowych, a także bezlaktozowych.

Dla kogo Carrefour BIO?

To sklep idealny dla tych, którzy są na diecie, a to dzięki półkom pełnym dietetycznych dań i półproduktów. Po trzecie, w sklepie można się zaopatrzyć w naturalne kosmetyki do makijażu i demakijażu, ekodetergenty i zapachy. Ciekawą nowością jest strefa z przekąskami, kanapkami i zupami przygotowywanymi na miejscu z bio składników. Kto chce, może zaopatrzyć się od razu w pieczywo wypiekane w sklepie oraz kupić przeróżne sery, wędliny i ciasta. Pomysłodawcy Carrefour BIO już od 2018 roku zastanawiali się, jak sprawić, by ich sklep wyróżniał się. Uznali, że istotny jest kontakt klienta ze sprzedawcą. W związku z tym zrezygnowali z kas samoobsługowych. Przy ulicy Marszałkowskiej pracuje osiem osób, które służą pomocą w kwestii zdrowej żywności. Dodatkowo chętni mogą skorzystać z platformy LokalnyRolnik.pl, dzięki której kupią warzywa i owoce bezpośrednio od rolników. Towar będzie czekał na odbiór w sklepie.

Carrefour BIO zdecydowanie wpisuje się w panującą w Polsce modę na eko życie. Sieć ma się świetnie już we Francji, Hiszpanii oraz Belgii. Po cichu mówi się, że Polska doczeka się dziesięciu sklepów tego formatu, ale na razie nic więcej nie wiadomo. Skorzystacie z nowej oferty supermarketu?

 

To może Cię zainteresować: https://niefart.pl/szukasz-pracy-wyjedz-na-rok-na-arktyke-z-pan/

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *