Bonus BGC vs Marcin Najman? Bardzo możliwe!

Kilka dni temu mogliśmy wyczytać w internecie, że Marcin Najman jedzie na spotkanie, aby poznać swojego kolejnego rywala. Chwilę później Marcin dał wszystkim do zrozumienia, że w jego kolejnej walce rękawice nie będą potrzebne. Czy faktycznie El Testosteron będzie walczyć na gołe pięści?

Ostatnia walka Marcina Najmana miała być jego ostatnią walką w karierze. Marcin przegrał już po 41 sekundach z Pawłem Trybałą. Zaraz po walce pokonany ogłosił, że to koniec jego sportowej kariery.

Bardzo szybko z tej deklaracji zrezygnował, ponieważ już kilka dni po walce ogłosił, że chętnie zrewanżowałby się Pawłowi, ale na zasadach bokserskich. Tak częsta zmiana zdań Marcina sprawia, że tak naprawdę nie mamy pojęcia, z kim zmierzy się w kolejnej walce.

Jednak ostatnio Bonus BGC wstawił bardzo ciekawy post…

Kto wie? Być może kolejnym rywalem Najmana będzie Łazarski Gladiator Bonus BGC?

Na swoim profilu Bonus udostępnił zdjęcie z ciekawym podpisem:

„Marcin Najman idę po Ciebie”.

Piotr Witczak, czyli Bonus BGC ma na swoim koncie trzy walki w formule MMA – wszystkie przegrał przed czasem. Wygląda na to, że Łazarski Gladiator wziął się za siebie i chce w końcu po raz pierwszy unieść dłoń w górę po zwycięstwie. Trzeba podkreślić, że Bonus posiada tego samego managera co Norman Parke!

Bonus cały czas mówi o tym, że nie chce być już workiem treningowym – czas na zwycięstwo!

Jak myślicie, czy dojdzie do walki Najman vs Bonus?

Kto miałby większe szanse w tym pojedynku?

Czekamy na Wasze opinie!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *