Bon Jovi otworzył restaurację. Klientami są w większości bezdomni.

Wiele gwiazd angażuje się w akcje charytatywne. Nie inaczej jest w przypadku znanego muzyka ze Stanów Zjednoczonych. Bon Jovi, czy właściwie John Bongiovi, to rockman, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego przeboje takie jak ,,It’s my life” czy ,,Always” kojarzy praktycznie każdy. Nie każdy za to wie, że Bon Jovi otworzył restaurację. Klientami są w większości bezdomni. Artysta nic nie zarabia na nowym biznesie. To jego sposób na niesienie pomocy innym.

 

Bon Jovi otworzył restaurację

Jon Bon Jovi i jego żona Dorothea Hurley doceniają to, co mają, ale też chętnie wspomagają potrzebujących. W odróżnieniu od innych znanych osób piosenkarz nie daje jednak pieniędzy. Zaprasza za to biednych i bezdomnych na darmowe posiłki. Menu zaskakuje… Bon Jovi otworzył restaurację, która jest elegancka i nowoczesna, a przy tym ze zdrowymi daniami. W jadłospisie figuruje na przykład łosoś z brokułami i ryż ze szpinakiem. Klientami są w większości bezdomni, ale nie zmienia to faktu, że podaje im się posiłki na pięknej zastawie. ,,BJB The Soul Kitchen” stoi otworem dla wszystkich głodnych.

 

W restauracji mogą też miło spędzić czas ci, których stać na obiad. Kto chce i może, zostawia dowolną kwotę za obiad. Pieniądze w całości są przeznaczane na cele charytatywne i działalność lokalu. Właściwie mowa już o dwóch restauracjach. Pierwszą Bon Jovi założył w październiku 2011 roku w New Yersey. To rodzinny stan gwiazdora. Drugi lokal powstał tam w 2016 roku. W obu przypadkach ,,BJB The Soul Kitchen” zostały założone w miejscach, które ucierpiały przez huragan.

Nietypowe restauracje nie tylko wspierają potrzebujących, ale i pomagają im zachować poczucie dumy. Kto chce, może w zamian za posiłek popracować na kuchni czy pomóc w inny sposób. To też wyjątkowa okazja dla fanów Bon Jovi’ego, by poznać go na żywo. Muzyk często osobiście wydaje dania… To się nazywa podchodzić do bliźnich z sercem na dłoni.

 

To może Cię zainteresować: Władimir Putin jest najbogatszym człowiekiem na świecie?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *