Bitwa o kapustę w Lidlu! Działo się!

Wszyscy dobrze wiemy, że niewiele potrzeba, aby w niektórych ludziach pojawiła się wielka chęć robienia zakupów. Z reguły wystarczy dobra promocja w jakimś markecie, by tłumy wdarły się do środka punktualnie w godzinie otwarcia. Tym razem do takiej sytuacji doszło w Lidlu.

Tłum ludzi rzucił się na młodą kapustę w promocji. Ta pojawiła się w promocyjnej cenie 1,99 zamiast 3,99 zł. Pamiętamy bitwę o karpie, o torebki czy o buty, ale zaciętej walki o młodą kapustę się nie spodziewaliśmy.

Ludzie ruszyli w sobotę do Lidla po kapustę w promocji. Efektem było pozostawione pobojowisko. Przewrócone skrzynki i rozsypane resztki warzyw na podłodze do już standard.

Pewnie pamiętacie, jak ludzie wyrywali sobie skórzane torebki, czy rzucali się na lodówki, aby tylko kupić karpia w dobrej cenie.

Całe szczęście, że już od pewnego czasu, a dokładniej od kwietnia, klienci Lidla mogą robić zakupy online. Na chwilę obecną nie ma w sklepie internetowym produktów spożywczych, ale pamiętajmy, że to najczęściej o odzież i artykuły przemysłowe toczone są bitwy.

Braliście kiedyś udział w podboju Lidla?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *