Big Brother: Oleh zdradził, jak zemści się na Łukaszu!

Mimo że Big Brother jest już za nami, to media cały czas rozpisują się o bohaterach tego programu. W sumie to jest o czym pisać, ponieważ uczestnicy najwidoczniej nie wyjaśnili sobie wszystkiego podczas pobytu w Domu Wielkiego Brata.

Teraz Oleh poinformował, że planuje zemścić się na Łukaszu, za to, co zrobił podczas finałowej imprezy. Czy Łukasz ma się czego obawiać? Co planuje Oleh?

Jeżeli śledziliście losy bohaterów w Domu Wielkiego Brata, to dobrze wiecie, że Oleh i Łukasz nie za bardzo się lubili. Obu jednak zależało na Magdzie Wójcik i to właśnie z tego względu zakopali topór wojenny. Panowie starali się, aby ich relacje nie odbijały się na Magdzie.

Panowie oficjalnie zakopali topór wojenny i wydawałoby się, że dogadywanie się szło im całkiem nieźle – oczywiście ze względu na Magdę. Nawet po opuszczeniu programu imprezowali ze sobą.

Wszystkim wydawało się, że Oleh i Łukasz będą żyli w zgodzie, o czym świadczyły ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Jednak to były tylko pozory. W zeszły piątek wszystko się skończyło. To właśnie wtedy w Domu Wielkiego Brata odbyła się impreza, na której oprócz finalistów znaleźli się także wcześniej wyeliminowani uczestnicy. Jednak Ci musieli przestrzegać jednej, najważniejszej zasady – nie mogli zdradzić finalistom żadnych informacji ze świata zewnętrznego.

Sprawa była bardzo trudna, szczególnie dla Oleha, ponieważ nie mógł on wyjaśnić Magdzie zamieszania z nagraniami. Przypomnijmy, że Magda Wójcik była przekonana, że Oleh nominował ją do opuszczenia domu, kiedy byli już parą.

Jak się okazało, nagrania pochodziły z pierwszych odcinków! Magda była mocno podirytowana obecnością Oleha na tej imprezie. Jednak to Łukasz dolał oliwy do ognia mówiąc niezbyt dobre rzeczy o Olehu. Cały czas upierał się, że nie jest to odpowiedni facet dla Magdy.

Sytuacja była trochę dziwna, ponieważ dzień wcześniej Łukasz imprezował razem z Olehem. Najwidoczniej nie przeszkadzało mu to w oczernianiu „kolegi”.

Widzowie szybko oskarżyli go o dwulicowość. Oleh dowiedział się, co na jego temat powiedział Łukasz i szybko skomentował jego zachowanie.

Widać było, że jest zraniony tym, czego się dowiedział. Cały czas podkreślał, że dał Łukaszowi szansę, ale ten wszystko przekreślił podczas finałowej imprezy.

„Byliśmy parę razy na wspólnych imprezach. Myślałem, że jest ok. Jak zobaczyłem, co było w domu na tej imprezie, byłem bardzo zawiedziony. Po tym zagraniu Łukasza jestem przekonany, że nie zaufam mu nigdy w życiu i będę się trzymał z daleka od tej osoby”.

Podczas relacji live, Oleh opowiedział o planie zemsty na Łukaszu.

„Niektórzy mówią, że powinienem mu w ryj przywalić. Nie będę tego robić, bo sam bym sobie krzywdę tylko zrobił. Moim zdaniem najlepsza zemsta to po prostu być szczęśliwym. Będę szczęśliwy”.

Słowa Oleha z pewnością zadziwiły wiele osób. Podoba Wam się plan zemsty?

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *