Agresja na drodze. Faceta z Passata mocno poniosła fantazja…

Każdego dnia w sieci pojawi się jakieś nagranie z naszych polskich dróg. Agresja na drodze to temat bardzo popularny w ostatnim czasie. Wiele osób publikuje nagrania z kamer zainstalowanych w swoim samochodzie, aby pokazać, do czego dochodzi na naszych drogach każdego dnia.

Agresja na drodze

Tym razem w serwisie YouTube pojawiło się nagranie, na którym kierowca Passata nie potrafił odpuścić. Wyraźnie widać, że prawdopodobnie chciał pobić kierowcę, który nagrywał całe zdarzenie.

Niestety film zaczyna się, gdy gość z Passata zaczyna zajeżdżać drogę i próbuje zatrzymać nagrywającego. Nie wiadomo jakie okoliczności sprowokowały go do takiego zachowania, ale cokolwiek by to było, to nie miał prawa tak się zachowywać.

Pod filmem widzimy opis autora filmu:

„Jechałem przed Passatem i przez kilka minut nie było możliwości wyprzedzenia ciągnika (auta z przeciwka i krzyżówki). Kierowca mocno się spieszył, denerwował i siedział na zderzaku. Gdy już wyprzedziłem ciągnik jako pierwszy (oczywiście według przepisów, kierunkowskaz był) widać było, że kierowca jest niezadowolony. Tutaj rozpoczyna się akcja z nagrania. Po sytuacji na rondzie kierowca dalej gonił mnie, aż na komisariat gdzie w nagrodę został ukarany kilkoma mandatami (mniej niż 24 pkt). Myślałem o złożeniu zawiadomienia o próbie pobicia, ale ostatecznie zrezygnowałem”.

Do tej niezwykle niebezpiecznej sytuacji doszło 12 października w Grodzisku Wielkopolskim.

Czy agresja na drodze powinna być tolerowana? Patrząc na komentarze pod filmem – większość osób uważa, że kierujący Passatem powinien od razu mieć zabrane prawo jazdy.

Nie ważne co go sprowokowało, Nie miał prawa na takie zachowanie!

Co sądzicie o całej akcji?

Jakie konsekwencje według Was powinien ponieść kierujący Passatem?

Czekamy na Wasze komentarze!

To może Cię zainteresować: Cofnięty licznik! Facet sprawdził, jaki faktycznie przebieg ma jego auto!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *