Adam Małysz zakażony koronawirusem

Złą wiadomość ogłosił przed chwilą Adam Małysz. „Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa” – ogłosił na Facebooku skoczek narciarski.

Małysz wyjaśnił, w jaki sposób prawdopodobnie zachorował.

„Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na COVID-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia” – napisał „Orzeł z Wisły”. „Dbajcie o siebie i uważajcie”

Adam Małysz publicznie poinformował o swojej chorobie, by ustrzec i poinformować innych.

„Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności. Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie”

Poniżej oryginalny post Małysza na Facebooku. Zostawcie mu słowa otuchy w komentarzu.

Witajcie kochani.Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w…

Opublikowany przez Adama Małysza Poniedziałek, 22 czerwca 2020

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *