87-latka i Paint. Tworzy prawdziwe dzieła sztuki!

Jak dobrze wiecie, Paint to bardzo prosty program od którego spora część z Was zaczynała przygodę z komputerem, kiedy jeszcze nie było internetu. Jak się okazuje, mimo braku filtrów oraz wielu innych funkcji, Paint posiada całkiem spore grono wielbicieli. Idealnym przykładem jest ta 87-latka i Paint, którzy tworzą bardzo dobraną parę.

87-latka i Paint

Starsza Pani z Hiszpanii opanowała ten program do perfekcji. Potrafi w nim tworzyć naprawdę świetne obrazy. Kobieta wspomina, że program ten poznała dzięki swoim wnukom, którzy nauczyli ją obsługi komputera. Od tamtego czasu kobieta spędzała wiele godzin przed monitorem.

„Gdy mój mąż się rozchorował, musiałam się nim zająć i tym samym nie mogłam wychodzić z domu zbyt często. Wtedy zaczęłam malować. Najpierw były to małe elementy, następnie domki, a jeszcze później dodawałam do nich krajobrazy. Krok po kroku dodawałam kolejne rzeczy i w końcu robię całe obrazy”.

Jedną z inspiracji dla 87-latki są pocztówki, które przed laty wysyłał do niej jej mąż. Zastawiacie się ile czasu zajmuje jej stworzenie takiego dzieła? Około dwóch tygodni, jednak trzeba podkreślić, że kobieta tworzy je bardzo starannie, dbając o każdy szczegół.

Jeżeli chcecie zobaczyć jej prace, to polecamy jej profil na Instagramie, który założyła jej wnuczka. Babcia zgromadziła już bardzo wielu fanów! Prawie 240 000 obserwujących mówi samo za siebie.

Jak oceniacie obrazu tworzone przez 87-letnią babcię! Dla nas 10/10!

 

To może Cię zainteresować: Jak zaimponować dziewczynie na rybach? Właśnie tak!

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *