6 oznak, że ON naprawdę Cię kocha!

#Kłóci się z Tobą

Kłótnie nie zawsze są oznaką czegoś złego. Jeśli on kłóci się z Tobą o różne istotne dla Was sprawy to znaczy, że mu zależy. Kłótnie i wymiany zdań prowadzą do rozwiązania problemów.

#Poświęca swoje szczęście dla Twojego

Jeśli on często rezygnuje ze swojego szczęścia na rzecz Twojego, nawet jeśli są to małe rzeczy, możesz być pewna, że on naprawdę Cię kocha. Nie łatwo jest postawić kogoś na pierwszym miejscu, chyba, że to prawdziwa miłość.

Zdjęcie 6 oznak, że ON naprawdę Cię kocha! #1
fot. shutterstock

#Jest dumny z Twoich osiągnięć

Oznaką tego, że on Cię kocha jest również to, że cieszy się oraz jest dumny ze wszystkiego co uda Ci się osiągnąć. Miłość sprawia, że on traktuje to jak swoje własne zwycięstwo.

#Dba o Twoją rodzinę i przyjaciół

Jeśli on Cię kocha, zależy mu na wszystkich osobach, na których Tobie zależy. Wie, że ich cierpienie sprawi ból Tobie, dlatego stara się on nich dbać.

#Nie boi się okazać swoich słabości

Kochający mężczyzna nie obi się okazać przy Tobie słabości. Nawet jeśli Ty jesteś jego słabością, kiedy poczuje się zagrożony da Ci do zrozumienia, że boi się Ciebie stracić, zamiast udawać, że mu nie zależy.

#Zawsze uważa, że jesteś piękna

Kiedy w grę wchodzi prawdziwa miłość, mężczyzna zawsze patrzy na Ciebie jak na najpiękniejszą kobietę na świecie. Nawet wtedy, kiedy wyglądasz źle.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *