54-latek zlecił zabójstwo swojej żony! Akcja jak z filmu kryminalnego!

Nieco ponad dwa tygodnie temu warszawska policja zatrzymała 54-letniego mężczyznę, który zlecił zabójstwo swojej żony. Do egzekucji miało dojść w momencie, kiedy ta odpoczywała w luksusowym SPA. Zabójca miał za to zlecenie otrzymać mieszkanie na Mokotowie.

„Z ustaleń stołecznych policjantów wynika, że 54-latek planował zabójstwo żony już od kwietnia 2018 roku. To miała być „zbrodnia doskonała”, zorganizowana w najdrobniejszych szczegółach” – powiedział rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak.

Zdjęcie 54-latek zlecił zabójstwo swojej żony! Akcja jak z filmu kryminalnego! #1
www.policja.waw.pl

Policjanci ustalili, że 54-letniemu mężczyźnie pomagał 35-letni kolega. Razem prowadzili interesy i młodszy kolega chciał po prostu pomóc. To on znalazł osobę, która dokonałaby morderstwa. Cała trójka wspólników miała rozejść się zadowolona. 54-latek miał być szczęśliwy bez żony, jego młodszy kolega miał otrzymać za pomoc pieniądze, a zabójca mieszkanie.

Kobieta niczego się nie spodziewała. Do zabójstwa miało dojść w SPA znajdującym się w Kazimierzu Dolnym.

Śledczy nie potrafią dokładnie określić motywu zabójstwa. Być może były to pieniądze, ponieważ małżeństwo było bardzo dobrze sytuowane.

Kobieta była przerażona i kompletnie zaskoczona. Niczego się nie spodziewała. Podkreśliła, że przez myśl by jej nie przeszło, że mąż mógłby ją skrzywdzić.

Teraz mężczyźni staną przed sądem…

Zdjęcie 54-latek zlecił zabójstwo swojej żony! Akcja jak z filmu kryminalnego! #2
www.policja.waw.pl

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *