30-latek zatrzymany – schował się w kartonowym pudełku…

Mężczyzna poszukiwany przez funkcjonariuszy wpadł na genialny pomysł, aby ukryć się w kartonowym pudle w piwnicy. Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego chciał w tej sposób uniknąć kary więzienia za włamanie.

Organy ścigania poszukiwały 30-latka, który dokonał kradzieży z włamaniem. Mężczyzna został skazany na rok i dwa miesiące pozbawienia wolności. Przez ponad miesiąc nie chciał dobrowolnie poddać się karze, więc funkcjonariusze zmuszeni byli go odnaleźć.

Policjanci dostali cynk gdzie prawdopodobnie ukrywał się 30-latek. Kiedy zapukali do drzwi mieszkania jego znajomej, ta odpowiedziała, że wyszedł na miasto pozałatwiać jakieś sprawy.

„Policjanci nie dali wiary tym wyjaśnieniom i zaczęli sami szukać. Po chwili go znaleźli. Schował się w dużym kartonie, stojącym na korytarzu piwnicy budynku wielorodzinnego”.

Zdjęcie 30-latek zatrzymany – schował się w kartonowym pudełku... #1

Lidzbarski sąd wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do więzienia z powodu prawomocnego wyroku za kradzież z włamaniem. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok i dwa miesiące.

Jak widać, pomysłowość „uciekinierów” nie zna granic.

Podobne Posty

Zostawić odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *